Anneler gününe girdik var mı annenizle yaşadığınız komik veya güzel bir anıyı paylaşır mısınız?

Anneler gününe girdik var mı annenizle yaşadığınız komik veya güzel bir anı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• sene 2004 , fakülteye yeni başladım. eve kiz arkadaşimla gelmişim ve anneme caktirmadan komşuya gitmesini söylüyorum.. annemin tepki ise mükemmel , kız yanımdayken geldi odaya , oğlum biz içerde öyle otururuz siz rahat olun hiç odaya girmeyiz dedi :D rezil oldum

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Annemle yaşadığım çok anım var hemen ilk aklıma gelen memleket Orduda denizdeyiz şişme bota bindik ben daha küçüğüm hava çok güzel dalgalar altımızdan geçiyo annemde bak oğlum ne güzel faland erken dalga bizi derinlere doğru götürüyomuş neyse sonunda arkadan dev bir dalga geldi bizi bir sarstı arkama döndüğümde belki boyumdan büyük bir dalga daha geliyordu anne dediğimi hatırlıyorum sonra denizin içindeyim ayaklarda yere basmıyo tabi annem hemen kucağına aldı havaya kaldırdı kendide zor basıyordu yere hemen kıyıdan dayımlar filan koştu geldi kurtardı bizi unutamadığım bir anım böyleydi boğulma tehlikesi :) Dünyada en sevdiğim insan annemin tüm annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutlarım.

0|0
    0|0
  • Var tabi olmaz mı annem yeni ameliyat olmuştu anju oldu kal kalpten (yazmasını bilmiyorum idare et ) elma saoyup yedirmiştim yarı gitmişti elmanın :D :D

0|0
    0|0
  • Aklıma ilk geleni söylüyorum :)
    Kücüktüm 6-7yaşlarındaydım annem bulaşık yıkarken boncuklu tabancayla bacağına sıkmıstım altındaki inceydi baya acıttı sanırım sonra oklava ile dövmüstü :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok var bizim evde ya :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...