Milleti kaybetmekten korkuyorum ne yapmalıyım?

Arkadaşlar çok aptalca bir sorunum var milleti kaybetmekten korkuyorum. Hatta hakkımı yeseler bile ses etmiyorum. Onların mutluluğunu kendimden üstün görüp sanane bile diyemiyorum. Çünki bu yaşıma kadar neredeyse hep yalnız büyüdüm şimdi insanların içine girdim ama onlar bana engel oluyor yapacaklarımda acaba onlar ne der die düşünüyorum. Çok acil ne yapmam gerekir?

0|1
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendine güvenmen gerekiyor en başta. Kimseye muhtaç değilsin güçlü ve kendi ayakları üstünde duran biri olmayı kafana koymalısın. Konuş bol bol doğal ol kasma rahat ol hepimiz insanız. Bu halinden daha kötü olmazsın cidden zaten kimse kimsenin umrunda değil sen kendini nasıl pazarlarsan insanlara onlar sana öyle davranır. Tüm olay bu olmak istediğin gibi davran zamanla alışacaksın güven bana. Hayat diğerlerini umursamaya değmeyecek kadar kısa kimse seni yönlendirmesin kısıtlama kendini. Arkana baktığında hep bunlar benim eserim bu hayatı ben yaşadım diyebilmek çok büyük bir mutluluk bence.

0|0
    0|0
    • Yapmaya çalışacam ablacım ama bunu yaparken milleti kırmak istemiyorum ama kendim kırılıyorum. Yani birileri mutlaka kırılacak ben mutsuz olacağıma etrafımdaki engel olan kişiler mutsuz olsun ama ben insanları kırmayı hayır sanane demeyi ögrenmem lazım.

• Hayır bilakis delikanlı olmak acınması gerekene acımak ablacım. Olay sadece kendine haksızlık etmemen kendini kullandırtmaman sen gibi olman. Gerektiği yerde gereken tepkiyi vermen lafını sakınmaman. bir çok şeyi öğreneceksin daha yaşın çok küçük senin. Umursamayanı sen hiç umursama rahat ol. Keyfini çıkar bu yaşa tekrar gelmeyeceksin:)

• ya abla ben yine birikleri kırılcak üzülcek die bir çok şeyde çekingen davranıyorum sanki bir sanane desem bile bana küsüp gidecekmiş gibi geliyo onun için gerektiği zaman gerektiği tepkiyi koyamıyorum bu işi nasıl yapcam birine tepki göstersem beni bir daha sevmiyecekmiş emre eskiden iyiydi şimdi değişti kötü oldu dieceklermiş gibi geliyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Korkma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...