Monotonluktan ölen kız?

Arkadaslar tabiki halime şükrediyorum fakat cok monoton hayatım var. Daha 20 yasindayim ve bos vaktimde dısarı cıkabileceğim bir tane arkadasım yok. Gayet güzel bir kız olduğum söyleniyo sevgilim var hayatımda. Fakat hic arkadasım yok cok yalnızım ve monoton bir hayatım var. Tıp okuyorum. Sabah kalkıyorum okula gidiyorum sonra dolasacak arkadasım olmadığı icin eve geliyorum 4-5 saat ders calısıyorum ve tv izleyip yatıyorum. Bu hep boyle. Cidden artık cok sıkıldım ve intihar edesim var artık. bir renk monoyonluktan cıkacak bisey bir dost istiyorum. Gercekten ne yapacağımı bilmiyorum.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Biz balıktayız
    Yaz geldi zaten sende aktiviteler yap

0|0
    0|0
    • iyide yapıcak arkadas bulamıyorumki kendi kendime sokakta alisverismi yapıp durayim:(

• ya daha gercekci olalım:D

• Ben ciddiyim.
      Biz normal insanlar böyle ufak tefek aktivitelerle mutlu olabiliyoruz. senin neden sıkıldığın anlaşıldı

En İyi Kız Görüşü

• Benim başka bir versiyonumsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Allah rahmet eylesin :-

0|0
    0|0
  • Kafa dengi birilerini bulmaya çalış buda senin elin de ondan sonra sınırlarını kaldır eğlenceli biri olmaya çalış 😂

0|0
    0|0
    • bulamiyorum iste:D allahım okuk ve ev arasında cürüyicem:D

• Bide İzmir gibi bir yerde böyleylen bişey diyemicem 😒 :(

• evet sorun orda iste kötü biride değilim gercekten cok soğukta değilim ama arkadaslık kurabiliyorum tabikş fakat bir süre sonra bozuluyo

• Sevgilinle takıl

0|0
    0|0
    • de onunda kendi cevresi var sürekli sık ak istemiyorum onu. zaten oda aynı okulda sıkılırız oyle

• Anlıyorum seni ama hayat bizim yansımamızdır. Hic arkadasinin olmamasi senin cekingen ve asosyal oldugunu gosterir. Once bunlari hallet.

0|0
    0|0
    • cekingen değilim iste ama bir arkadasım olunca o arkadaslık hic ilerlemiyo bir kere bulussak ikincide tık yok. Kızlar cok yanasmıyo erkeklerde gereğinden fazla yakınlık gösteriyo hoslanmıyorum o tarz seylerden. Sonuc olarakta dedem bile arkadaslarıyla cikti gezmeye ben evde forever alone:D sürekli erkek arkadasımlada cıkamam onunda kendi arkadasları vat

• Birileriyle tanışmaktan çekinme ne kadar cesaret o kadar arkadaş ;)

0|0
    0|0
    • yani kızlar hep beni süzüyo sanki beni sevmiyolar arkadas olunca yapmacık buluyorum hep. Erkeklerlede cok yakın arkadas olmak istemiyorum bir erkek arkadasım var

• doğru

• Ben kendimi övmek adına söylemiyorum ama hiçbir zaman çok şükür abazalık niyetiyle yanaşmadım hiçbir kıza özelliklede sevgilisi olan kıza kesinlikle olmadı olmaz huyumda yok huy meselesi

• Tip okuyosun normal :)

0|0
    0|0
    • de benim dısımda tüm bölüm gezip tozuyoda ben resmen hastane ev ev hastane yani bide instagramdan diğer arkadaslarımın orda burda fotosunu görüyorum sinirim bozuluyo yani

• Cok soguk birimisinn arkadaslik ortamina asapte olamiyosun belkide bence kuzenlerinle gezmeye baslayip ontagrama resimm att bende begenimm :)

• iste benim kuzenlerimde yok sorun orda tek kardes kuzen yok ailede sehir dısında kalıyo. ölsem birinin haberi olmiyicak ya:D

• En temizi..

0|0
    0|0
    • en temizş değil iste ev ve hastane arasındayım sürekli bu yasıma kadar hep yalnızdım cidden hayattan keyif alamıyorum yani

• yani bir arkadas istiyorum yanımda hep kitaplar olmuyo. hep sevgilimide arayamam onunda bir hayatı var. yani basit bisey istiyorum kanka gel cay icelim diyebiliceğim bir arkadas yani

• Sen başta öyle desene o dediğine herkesin ihtiyacı vardır tabi yalnızlık dediysem o kadar abartilmasin 😊

• Gel arkadaş olalım. hiç canın sıkılmaz, her hafta sonu çılgınlar gibi eğleniyoruz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gel arkadaş olalım dışarı çıkarken bensiz çıkarsın ama sabaha kadr konuşur dertleşiriz istersen

0|0
    0|0
  • Üniversitede nasıl arkadaşın yok ya? neyse en azından sevgilin var biz de o da yok 😀

0|0
    0|0
    • ya var ama cıkarcı hepsi boyle gercek dostum yok. disardada görüsmüyoruz onlarla

• Ailenle mi yaşıyorsun

• Gel kız kiyamam ben sanaa yaaa.😘

0|0
    0|0
Yükleniyor...