İnsanlara güvenemiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Bazı konularda, sır olarak saklamak istediğim meselelerde çok yalan söylüyorum. Bu yüzden aklıma bir soru geliyor. Ben söylüyorsam insanlar neden söylemesin. Bu aklıma gelen soru yüzünden sürekli insanlardan șüphelenmeye bașladım ne yapmalıyım?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• kendine güveniyormusun peki?
    yani bir düşün bakalım

1|0
    0|0
    • Güveniyorum. Çünkü kendi yalanlarımın arkasındaki gerçeklerin farkındayım bu yüzden diğer insanların söylediklerinin arkasında farklı gerçekler var mı diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum.

• hmmm.. herşeyin arkasını düşünürsen paranoyak olabilirsin
      biraz detayları az gör..
      o zaman mutlu olursun

• Evet galiba gerçekten biraz paranoyak olabilirim. Belki de bir dahaki soruma paranoyağım ne yapmalıyım diye sormam lazım..

En İyi Kız Görüşü

• hiçbir şey. ben de güvenemiyorum. sürekli gizledikleri bir şeyler olduğunu seziyorum, bir kez olsun bunu boşverdim ve hiçbir soru işareti olmadan güveneyim dedim, sonuç olarak o soru işaretlerinin altında ezildim. yani olmuyor hep seni hayal kırıklığına uğratabilirler çok güvenirsen, o yüzden boşver güvenme kimseye

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Güvenme hic

1|0
    0|0
  • Bu özelliğini korumak için çaba sarfetmelisin.

1|0
    0|0
  • Güzel Bir Mantık

1|0
    0|0
  • hep güvendiklerimden darbe yedim o yüzden güvenmemek daha iyi bence tabi ben yapamıyorum bunu :(

1|0
    0|0
  • böyle devam et.

1|0
    0|0
  • Sakın düzelme, böyle devam et güvenme.

1|0
    0|0
  • malesef genelde böyle. ama hiç kimseye güvenmemezlik de yapma iyi insanlar aramızda

1|0
    0|0
  • sende insansın

1|0
    0|0
  • güvenme böyle kal daha iyi

1|0
    0|0
  • güvenme zaten

1|0
    0|0
  • Gayet iyi.

1|0
    0|0
  • zaten çok da güvenme..
    hele ki sır olarak kalması gereken bırak kalsın

1|0
    0|0
  • Öncelikle ben yapıyorsam herkes yapabilir düşüncesinden kurtulabilirsin mesela.

0|0
    0|0
  • kendine güvenmiyorsun

0|0
    0|0
  • ÖN YARGINI BIRAKMAN YETERLİ

0|0
    0|0
  • ''kişi kendinden bilir işi'' bakış açını genişlet biraz.

0|0
    0|0
  • Kendine güvenmiyon ki başkasına güvenesin. Neyin hesabını veremiyonda yalan söylüyon arkadaş 😵😵

0|0
    0|0
  • Güvenme.

0|0
    0|0
  • söylemek istediğim şeyi detayda yazmışsın. kendin güvenilmez olduğunu düşündüğün için kimseye güvenmiyosun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• guvenme zaten b u devırde canım

1|0
    0|0
  • Güvenmemen daha iyi çünkü güvenilir değiller

1|0
    0|0
  • Tam olarak ben...

1|0
    0|0
  • Ben bazen kendime bile güvenemiyorum 😄

1|0
    0|0
  • hiç güvenme ki zaten. güvenirsen daha çok acı çekersin emin ol
    hadi ordan et

1|0
    0|0
  • Güvenme zaten.

1|0
    0|0
  • Yalan söylemek yerine bu konu hakknda konuşmak istemiyorum falan desen daha iyi bence

1|0
    0|0
  • Bak işte kişi kendinden bilir..! hep bir şüphe olur acaba? yalanmi diye.. malum siz oyleiseniz çok doğal böyle düşünmeniz..

0|0
    0|0
  • güvenmee

0|0
    0|0
Yükleniyor...