Serserilere karşı tavrımız ne olmalı?

Sorudaki gibi. Diyelimki yolda yürürken it*n biri geldi ;ne baktın, geçen bize niye şekil yaptın gibi ***tan bir sebeple bulaşıyor. Büyük ihtimalle yanında bıçakta var. Ben böyle bir adama karşılık vermezsem onurum ve gururum incinir omür boyu karşılık versem büyük ihtimalle dövsem bile sonra çakal sürüsünü toplayıp gelecek. Ne olacak halimiz ortalık artık bu serserilerden geçilmiyor. Ne yapmak lazım. bir kadın bu itlerle karşılaşsa ona sarkıntılık etse siz müdahale edermisiniz. Ben ne olursa olsun müdahale edeceğime inanıyorum ama o an aceba o hayat korkusu buna mani olurmu diye düşünmüyor da değilim. Bize mertlik dedikleri şey hikayemi boynumuzu eğip geçecekmiyiz. Onurum ve gururum için bıçaklamayı bile göze alırım diye düşünüyorum. Peki ya siz?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Ergence Durumlar Bunlar... Göm Kafayı Gitsin

0|0
    0|0
  • Bu kadar strese girme 4 tane çakıcan yol alıp gidecek :) Dünyanın sistemi böyle sen dövmezsen o seni döver

0|0
    0|0
    • İnsanlar bir kadına taciz edildiğinde bile seslerini çıkaramıyor.

• Kardeş sen iyimisin ya niye bu kadar duygusala bagladın ya 2 tane çakıcan bıcak cekersede popona sokucan o bıcagı bu kadar basit.

• Adamda bıçak varsa kaç onur gurur orada işlemez.

0|0
    0|0
    • Bıçak olduğundan emin değilsin.

• Vallaha kardeşim 8 yıl boks yaptım kendime güveniyorum, ama karşımda ki insanda bıçak vs türü şeyler varsa ben kaçarım şahsen o anda onur gurur önemli değil zaten kaçman seni küçük düşürmez

• Ben kaçamıyorum işte. Aptallık gibi geliyor ama olmuyor.

Yükleniyor...