Kendi hayatımı şekillendirmek istiyorum artık?

Annem babam banacok ters davranıyor herseyde bana iftira atıyor kardeşim herşeyin başı onun yüzünden annemlerle sürekli kavga ediyorum annem sürekli odami karistirip duruyo ama kardesiminkini gormuyo annemin yedigi şeylere sınır ilacı bile koymayı dusunuyorum gizlice bir ustu yerde attığım zaman aşırı sinirleniyor içimi dokebilecegim insan yok hayatımda hiçte olmadı dost desen yeri gelir satar kardeş dediğin insanlar yeri gelir senden sürekli birşeyler saklar seni zalak zannder alisamiyo insan şöyle selere annem buyusende gitsen biktim senden diyip duruyo babam desen herseyime karışıyor sabh kalkamadfm diye annemle kavga ediyoruz babam ordan kızım kalk gitmedimi bu sktr olup gitsin okula diyo arkadaşlarım. Desen arkadaş değil resmen çıkarları için kardeş olan satıp seni yüz üstü bırakan ilk okuldan beri böyle haytim var kırtasiye den silgi alıp parasını veren ben kirktasiyeci tarafından bile hırsız yerine koyulmusum anneme çaldı dedi resmn ya çaldı nedemek hayatımda doğru düzgün insanı bulamadım hiç bir zaman hayat öyle iyrenc insanlarla dolu ki uzulen hep ben olmak istemiyorum kendime yeni bir sayfa açmak istiyorum bu yaşıma kadar geldim 1 yıl sonra universitedeyim kurtulmak için çok mücadele edicem direnmekten başka çarem varmi? Hayatımda hep anne baba kardeş olmicak unutucam zamala kimse iyi insan değil ken di kendimin dostuu olarak üniversite hayatım üniversiteyi bitirince herkes tarafından adam yerine koyulucam kimse beni aşağılamiyacak çok iyi yerlere gelince ben onları aşağılıcam 😊😊

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende aynı durumdayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Geç kalma

1|0
    0|0
  • 40 yaşındasın ve hala annen sana büyüsen de gitsen mi diyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...