Kızlar, Kızlar siz hayatında hiç ilişki yaşamamış tecrübesi olmayan erkekleri neden hor gözle bakarsınız?

Kızlar bu soruyu sizlere soruyorum lakin tecrübesiz erkeklere birçok kızın hor gözle baktığını görüyorum bunu bende yaşadım ve öldüresiye dövesim gelmedi değil. Neden normal duygusal ilişkide tecrübeli erkek takıntınız var neden karşınızda ilişki yaşamamış bir erkek görünce size olan yaklaşımından bu tecrübesiz diyip hor görüyorsunuz? ben 23 yaşındayım ve hiç ilişkim olmadı evet tecrübesizim normal kız arkadaşlarım oluyor elbet duygusal ilişki yaşamadım ama neden yaşamadım çünkü henüz karşıma elektrik aldığım bir insan veya birbirimizden hoşlanacağımız bir insan karşıma çıkmadı ve hayatım boyunca diğer hemcinslerim gibi sırf tecrübe yaşamak olsun diye gerçekten hoşlanmadığım halde ne onu nede kendimi kandırdım ben kendimi ve ne istediğimi biliyorum o yüzden de beklemedeyim yani eğer ki tecrübe kazanıcaksam yaşadığım ilişkiden birşeyler öğreneceksem bunu gerçekten hoşlandığım kişiyle yapmak düşüncesindeyim aşağılamak hor görmek yerine neden bu gözle bakmıyorsunuz? sizce mantıksızmı?

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğru bir düşünce tebrik ediyorum. önyargı malesef. Nadiren de olsa bunu tecrübesizlik olarak görmeyen ne kadar güzel bir düşünceye sahip olduğunu görenler var bunlardan biriyle mutluluklar diliyorum sana 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...