Madem cirkinim neden bu yasima kadar hep iltifat, cikma teklifi aldim?

Okulda nerdeyse en cok teklif gelen insan benim. Beni beren saate benzeten falan oluyodu hep. Ama bugun acik sozlu bir abim bana cilgin bedisteki kiza benziyorsun dedi. Anlayamiyorum neden cirkin bir kiza iltifat edersiniz? 😞

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• heh işte bahsettiğimiz olay bu, kezban diye nitelendirdiğimiz abazalar tarafından egosu fazlasıyla tatmin edilmiş kendini beren saat sanan ama dilber ay olan kadın tipi.

0|0
    0|0
    • Erkekler tamamda genelde kiz arkadaşlarim bayan ogretmenlerim iltifat ediyordu.

• Ikiside değilim

• bilmiyorum o zaman görmeden daha fazla yorum yapamam.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der hesabı o senin güzelliğine hayrandır ama güzele güzel demem güzel benim olmayınca diye bir tabir var öyle bir harekette bulunmuş

0|0
    0|0
  • Jack Daniel's da berbat bir viski ama sorsan herkes onu içmeyi tercih ediyor.

0|1
    0|0
  • Kadinlar duyduklarina erkekler ise gorduklerine asik olur da ondan. Bu yuzden kadinlar makyaj yapar erkekler yalan soyler.

0|0
    0|0
    • Erkekler iltifat ediyor demedim

• Ilginc

Yasin. kaç

0|0
    0|0
  • Seni kolay etkileyebileceklerini düşünüyorlar da ondan..

0|0
    0|0
  • libidoları iltifat etmiştir ciddiye alma

0|0
    0|0
    • Iltifat eden erkekler değil sadece

• hep öyle olur zaten. kim ben çirkinim der ki :D

• Derken? Ben cirkinim zaten acik acik soyluyorum. Sorumla alakali bir cevap değil sizin ki. Kizlarda bana iltifat ediyor hatta bayan hocalarim bile, yuzumun boncuk gibi olduğunu söylemisti.

• Cilgin bedis mi cirkin sence burdan nasil cikardin bu anlami :)

0|0
    0|0
  • yanılıyorsun herhalde

0|0
    0|0
  • Çirkin olup olmadığını bilmiyorum. Belki seni kolay lokma görüp öyle etkilemek istemiş olabilirler.

0|0
    0|0
  • Sana kim cirkinsin dedi ki?

0|0
    0|0
  • Şaka etmiş olmasın? Ayrıca azınlık daima kazanır. Boşver sen genele bak.

0|0
    0|0
    • Yok saclarini geriye atmami istedi. Attim oyle soyledi.

• Gayet normal birşey demiş. Bunun neresi sana çirkin olduğunu vurgulamış onu anlamadım.

• Sonrada cilgin bedisteki kiza benziyosun dedi. Herhalde banuyu kastetti. O kizda asiri cirkinliğiyle bilinen biri sonucta 😕

• Ben etmem ;)

0|0
    0|0
  • Ucuz malın alıcısı çok olur derler babacım

0|0
    0|0
  • demek ki çirkin değilmişsin

0|0
    0|0
    • Yok cirkinim buna emin oldum 😊 ama sorun etmiyorum ki neticede hersey dis görünüs değil 😊

• çirkin kız sevilmez diye bir kural yok ki zaten
      aşık olunabilir çirkin kızlara sen neyi soruyorsun ki
      bende aşığım mesela

• Burası TÜRKİYE desem yeterli bir açıklama olurmu

0|0
    0|0
  • intihar etmesin diye

0|0
    0|0
    • Niye intihar edeyim be hersey tip mi 😂

Kızlar Ne Diyor 2

• Beren saate benzediğini söyleyenler daha çok onları dinle👍🏻Eminim güzelsindir en çok kime benzetilirsen genelde ona benzersin

0|0
    0|0
  • sevimlisin belki de

0|0
    0|0
Yükleniyor...