Lütfen Bna Yardım Edin Erkek knkm sizce bna değer verıo mu Anlatın Şu an Yarı Küsüz Ama Olsun Lütfeen?

benim bir Erkek knkm vardı onunla çok iyiydik resmen korumam gibiydi Adı Berat dı Onu cok sewiodm 1 sene knkydık biz onla bişe oldu bni instadan engelledi Ertesi gün Hocaya Şikayet etmiş ama ailesi bnle görüşmesini istemiyor Sevgiliside istemiyor Sonra bir knkm daha vardı Adı Efe ydi o demiş ki Berat a Aleyna sana aşık die iftira atmıs Berat buna inanmıs falan Bnmle acayip düşman gibi oldu Bn Özr diledim falan Ama o bnle barışmak istemedi Sürekli kırdı benim hep ağladıımı görüodu ve bişe yokmus gibi gülüo hayata devam ediodu Sonra benim bir sırdasım var Elif ona olayları anlattım servisteyken O da gidip onla konusmus.. Aslında oda bnle barışmak istiomus ama Ailesi Sevgilisi ve hocalar onu kasıomus dediki bna konusmamız lazım die ama simi olmaz dedi bna sırdaşım instasını verdi ve konusun dedi seni engellemişse dedi benim instamdan konusun dedi bnde girdim noldu Berat bn... dedim o da birbirimizle kinli olmayalım ama bn seninle iyi olamam dedi Ailesi yüzünden Bnde helallik falan istedim o dediki konusmicaz dedi konusamayız dedi samimi olamayız dedi.. Ailesi yuzundenn Nasıl olur da samimi oluruz sizcee Bn onu cok sewiorm knkmm olarak ama ailsi söz konusu Bni de seneye psikolojimin bozukluu yüzünden baska okula gidecem son 1 ayımı onunla iyi geçirmek istiyorum napmalıyım nasıl samimi olabilirim ki Sırdaşıma demiş ki aleyna cok saf bir kız falan demiş işte napmalıyım sizce Akıl verin benim psikolojim bozuk kolumu kesiyorum falan Aramızın ii olmasınıı Okadar istiorm kii Keske eskisi gibi olsa Her gece Eskiyi düşünüp ağlıyorum her saniye olaylar aklıma geliio Yardım edin lütfen ya?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...