Neden çirkin erkeğin yanında güzel kız görünce hemen arkalarından kesin para için seviyordur diyorsunuz?

Neden çirkin erkeğin yanında güzel kız görünce hemen arkalarından kesin para için seviyordur diyorsunuz? Yakışıklı değilsek bizim güzel kızlara vakit geçirmeye hiç hakkımız yok mu? Herşey tip mi bu m ına z oktuğumun dünyasında?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Çirkin sevgilim çok oldu

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kıza göre değişir aslında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Önyargı işte

0|0
    0|0
  • Herşey tip abicim, aynen öyle. Güzel /Yakışıklı birinin yanında ona göre biraz daha çirkin birisi olsun hemen bir çıkar ararlar. İnsanlar böyle iğrenç varlıklar işte. Onu da kendisini de yaratan Allah, ama yok onlar güzeller ya en iyilerine layıklar. Bide egoist olurlar bunlar hep bir bulunmaz hint kumaşı edasındadırlar şöyle insanların varya neyse işte...

0|0
    0|0
  • degil tabi ki

0|0
    0|0
  • siz neden çirkin kızın yanında yakışıklı görünce kesin veriyodur diyosanız ondan

0|0
    0|0
    • öyle yapan kadınlar bence maldır çünkü bir erkeği kendine bağlamak için bekaretini veren kız harbi gerizekalıdır.

• Çünkü bu dunya kafasinin ici beyin yerine ot dolu insanciklardan oluşuyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• genelde öyle oluyor diye biliyoruz :D :D

0|0
    0|0
  • Demi ama doğru :)

0|0
    0|0
  • Okumayin cirkin ordek yavrusu

0|0
    0|0
    • ama senin hayal bile edemeyeceğin güzellikte hatunları her gece bafiliyorum. Çatla patla m k :)

• aferin sana m k

• cirkiniz ne yapalim :D

0|0
    0|0
  • Bende çirkinim hiçbir kız bakmadı. Paramda var ama bakan olmuyor. İyiki de yok çünkü kimsenin sevebileceğine inanmam.

0|0
    0|0
  • evet malesef. anca paranla senin o tipsiz suratina bakarlar :D

0|0
    0|0
    • ama senin hayal bile edemeyeceğin güzellikte hatunları her gece bafiliyorum. Çatla patla m k :)

• sana aciyorum. niye burada takiliyorsun o cok asiri hayal bile edemeyecegim kiz arkdasinla beraber takilsana ? ne o yoksa sadece para verdiginde mi geliyor ;)

• hergün seks seks fenalık geldi m k biraz burda kafa dağıtıyorum.

Yükleniyor...