Kapat

Arkadaşlığımı kesmeli miyim?

Burdan biriyle tanıştım kardeşim dediğim biriydi izmire falan geldi hatta arkadaşlarımla da tanıştı bana aşıkmış ve saplantı haline getirmiş hayır dediğimde küfür etti arkadaşımla birlik olup bana oyun oynayıp işlettiler hoşlandığım çocuğun adına hesap açıp hakaretler edip ondan soğuttular geçen çocuğu gördüm yüzüme söyle dedim neyi dedi böyle böyle olay açığa çıktı yakın arkadaşım beni kandırdı resmen. Basit bir şey mi bu ben mi abartıyorum acaba?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Benim anlamadığım. Yakın arkadaşın , 2 günlük çocukla böyle plan yapıyor. Demekki yakın değil , düşmanmış sana.

1|0
    0|0
    • Daha önce bir kaç hatasını gördüm hatta en son dayanamayıp bağırdım herkes içinde ağladı vicdan yaptım yalanını bildiğim halde sustu o çocuğu çok sevdiğimi biliyodu

• Otuz yaşındaki herife kuzenim dedi cüzdanım onda dedi numaramı vermiş çocuğa kızdım falan arkadaşlığımız sınır noktasına gelmişti belki düzelir ders alır dedim ama benim aptallığım

• Birdaha arkadaşlarını seçerken dikkat et , ya da yalnız takıl mk. Çok mu zor? Bak bana yalnızım çok şükür çevremde kırabilcek kimsede yok kırabilceğim kimsede yok. Bazen yalnızlık huzur veriyo. Çevrende ne kadar çokluk o kadar bkluk

En İyi Kız Görüşü

• Sadece arkadaşlık adına kurulmuş ilişkilerde bir taraf aşık olursa o arkadaşlık yürümez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• anlamadım.

0|0
    0|0
  • kesmelisin

0|0
    0|0
  • Bir saniye bile düşünme kes.

0|0
    0|0
  • Sana resmen oyun oynamis bitir arkadasligini

0|0
    0|0
  • Günün en güzel hikayesi ödülünü veriyorum sana :D :D

0|0
    0|0
    • Biliyo musun keşke hikaye olsaydı hala ağlıyorum

• Bana göz yaşlarınla dolu peceteyı yolla :D

• Videom var olma mı 😀😄bi ağlıyom bir gülüyom

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• oha ya tabiki kesmelisin

0|0
    0|0
  • Daha neler duyucaz bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...