Evden kaçmak mantıklı mı?

Ailemden bunaldım artk bu evde braz daha kalırsam kendime bir zarar vericem bir insan ailesne nasıl kin tutar dye kendme kızıyorum ama bazen kendme o kadar hak veryorum ki aileme artk tahammül edemedgim anlarda ailesh olmayan kişilere imreniyorum ne kadar dogru blmyrm ama böyle. bu yuzden evden kaçmak ne kadar dogru?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok yanlış bir durum az daha sabret çalışıp kendine ayrı bir ev tutana kadar kal orda

0|0
    0|0
    • elleme kaçsın :D :D :D

• yok engellemicem. ama küçük hanım dme bna kendimi çocuk gbi hssedyorum :/

• Ama oyle degilmisin :D neyse ben seni troll sanmistim ama gercektende ciddi bir soru sormussun haralde. sana tek diyecegim sakın bir aptallik yapipta evden kacma olurda olur bir hirbo kanina girer aklini celer kacarsinn. iste ozaman bittin sen.. geri evine donsen bile adin cikar.. bu kiz saglam pabuc degil derler.. kimse seni ogluna bile istemez.. neyse bunlari yazdim diye bana kizma.. daha agir da yazabilirdimm,, diloss okur diye anca bukadar.. sonra gicik diyo bana :) k. i. bak ssaglicakla kal...

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim benim önce gideceğin yeri belirle yani bir iş bulacaksın başka şehir de neyse artık emin ol dışarıda ki insanlar hiç masum değil senin bu halinden faydalanmak isterler ! Ben de senin gibiyim ve gideceğim artık ama başka bir şehir de iş bulup kendimi sağlama alıp gideceğim.

0|0
    0|0
  • Kaçsan ne olacak? Belli bir süre sonra geri döneceksin.

0|0
    0|0
  • Mesleğin yoksa kurtlara meze olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim babam alkolikti. Çocukken bende evden kaçmak istediğimi söylerdim hep. Annem seni kaçırır kötülük yaparlar keserler organlarını çalarlar. Dilendirirler uyuşturucuya alıştırlar derdi acayip caydırıcı etkisi olurdu. :)

0|0
    0|0
  • Çok mantıklı bir hareket. Hepiniz evden kaçın

0|0
    0|0
  • ıyıı

0|0
    0|0
  • Ne kadar kötü de olsa, ailen gibi kimse olmaz

0|0
    0|0
  • Değil kuzum. . Mantıklı değil gideceğin yer olduğun yerden mantıklı değil

0|0
    0|0
  • Denedim ve yakalandım.
    Gerçi yakalanmasaydım da büyük ihtimalle evsizlerle kanka olacaktım.

0|0
    0|0
  • Evden kaçma. okul-iş bahane ederek kurtul onlardan.

0|0
    0|0
  • Kaçç

0|0
    0|0
Yükleniyor...