Toplu taşımada kulaklıkla son sen müzik dinleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Rahatsız olur musunuz yoksa umursamaz mısınız?

Iyi haftasonları herkese

0|0
43|13

En İyi Kız Görüşü

• milletin uğultulu konuşmasından sa onun kulaklığından sızan müziği tercih ederim

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Rahatsız olanlara bu lafım. Hayır senin telefonun bangır bangır çalacak sorun yok, ya da yanındakiyle muhabbet edeceksin sorun yok. Ama yanda bunların çeyreği kadar bile ses çıkartmayan ses mi sizi rahatsız ediyor komik gerçekten :)

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 42

• rahatsız olurm

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorum adam sabahın köründe kürtçe halay dinliyo kafa atmak istiyom o nasıl enerji

0|1
    0|0
  • Umursamam

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum.

1|0
    0|0
  • Evet rahatsız olurum hatta kızın birisi son ses asi styla mıdır nedir onu dinliyodu kısar mısın biraz şu saçma şarkıyı dedim dövüyodu az daha beni 😂

0|0
    0|0
    • Peki merak ettim sen toplu taşımaya binince telefonunun sesini kısıyor musun?

• Bilmiyorum ben dediğin gibi bir şeyle hiç karşılaşmadım benim bildiğim kulaklık içeri verir sesi ve tıs tıs sesi gelir en fazla. Neyse ben başkaları daha fazla ses çıkartırken sorun olmuyorken kulaklık takan insanlara tepki koyulmasını anlamıyorum gerçekten onu söyledim.

• @CBellow senin dediğini anladım zaten haklısında hepimiz kullanıyoruz kulaklık ama o kızın ki rahatsız ediyodu bende bunu belirtmek istedim

• Öyleleriyle karşılaşınca bende kulaklıkla müzik dinliyorum asjs

0|1
    0|0
  • Beni ilgilendirmez, isteyen istedigini yapsın.
    Bana zararı olmasın yeter.

1|0
    0|0
  • Kulaklarını boyunlarına dolamak istiyorum

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorum ama umursamamış gibi yapıyorum

0|0
    0|0
  • Ben de dinlerim müzik ama son sez olmaz rahatsız olur insanlar ortam önemli bulunduğun çevreye göre belirlenmeli bu

0|0
    0|0
  • Bende dinlediğim için bir şey demiyorum

1|0
    0|0
  • Ben onlardan iki kat yüksek sesle dinlediğim için sorun olmaz duymam bile yani 😊 büyük kulakligim var top patlasa duymuyorum.

0|0
    0|0
  • Rahatsız olmam

0|0
    0|0
  • Bende dinliyorum fakat son ses değil

0|0
    0|0
  • Bende dinlerim ama milleti rahatsız edecek şekilde değil.

0|0
    0|0
  • Umursamam

0|0
    0|0
  • Yan yan bakıyorum görgüsüzlerrr

0|0
    0|0
  • Sokak ve toplu taşıma araçlarında kulaklık takanlara sinir oluyorum git evinde dinle

0|0
    0|0
  • Abi kulaklığın amacı zaten kişisel olarak dinlemek, rahatsızlık vermemek. Bazı kulaklıklar cami hoparlörü gibi... Liiitfiiinn ses ayarınızı kontrol ederek kullanınız, boğazına dolarım ha kabloyu!

0|0
    0|0
  • Umursamam

1|0
    0|0
  • Hayir rahatsiz olmam cunku ben de takiyorum

1|0
    0|0
  • Bende de kulaklık olduğu için genellikle çok da umursamam

0|0
    0|0
  • janti dinliyodu biri ben de dolmuşçu amca ne popçu diyodum

0|0
    0|0
  • Umursamam

0|0
    0|0
  • rahatsız oluyorum kulaklarına bir tane patlatasım geliyor :D

0|0
    0|0
  • Umursamazdım.

1|0
    0|0
  • Şehirler arası yolculukta rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • Rahatsız edici :/

0|0
    0|0
  • Rahatsız etmeseydi die duşunurum dinlesinde son seste değil

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 12

• Öyle dinliyenler tek sebebi dinledikleri müzikle çevreye hava atmaları. Lan Ben metal rock dinlerim ozaman bende açıyım bangır bangır dırırırırırr tak tak tak cistak cistak olurmu? Olmaz tabi. He yüksek seste müzik dinlemeyi sevenler vardır benim gibi. Ama ben bunu yapmam. Zaten benimkisi normal kulaklık en yükseğe bile açtıgımda dışarı vermiyoru. Kafabantlı kulaklık takanlar dediğime dikkat etsin.

0|0
    0|0
  • Nadir Kullanıyorum, Fakat Araç ve Mahal Değişmez Beni ve İnsanları Rahatsız Ediyorsa Uyarırım.

0|0
    0|0
  • Bağıra bağıra telefonda konuşanlardan iyidir. Tabi ki sadece müzik olmasın. Son ses tekno müzik dinleyip öyle sessizce duranlara ayar olurum açıkçası (:

0|0
    0|0
  • Kulaklikla dinliyorsa cok da sakincasi yok... Sabah tersimden kalktiysam ve ucuz bir muzik caliyorsa batar o ayri...

0|0
    0|0
  • Ben rahatsız olmam ama bir kere uyarılmıştım hatırlıyor gibiyim yaşlılar pek sevmez

0|0
    0|0
  • Kısacası m a l diye adlandırıyorum

0|0
    0|0
  • Gecen gün biri tramvayı cluba cevirmisti.

0|0
    0|0
  • Ezik tipler genelde.

0|0
    0|0
  • Sonradan görmelik.

0|0
    0|0
  • Sağır olacaklar ilerde

0|0
    0|0
  • dürtüp az kısar mısın diyorum :D