İnsanlarla göz kontağı kurmaktan aşırı derecede çekiniyorum. Nasıl kurtulurum?

O kadar çok belli ediyorum ki bazı insanlar onlara aşık olduğumu sanıyor. Birkaç kez başıma geldi. O kadar utangaçım ki en yakınlarımın bile yüzlerine bakamıyorum. Nasıl düzelirim? Bugun yine basima geldi cocuga nasil baktiysam bana dik dik bakti korktu benden. Yani gozlerimi hem kaciriyorum hem de dik dik baktigimda oyle bakiyorum. Offffff

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya valla bu bende de var kimsenin gözlerine bakıp konuşamıyorum

0|0
    0|0
    • Konusmayi gectim ben normalde de bakamiyorum. Mesela bir gruba bir sey anlatiyorlar herkes bakark dinler di mi? Ama ben goz goze gelir gelmez kafami gozlerimi baska tarafa cekiyorum. Boyle olunca da karsimdaki kisi benle ne derdi var benden neden utaniyor diye dusunuyor tuhaf bir durum icinde buluyorum kendimi :(

• Fazla biliyor fazla iyi haddinden fazla seviyor çok kitab okuyor çayı çok seviyor iyimser hâlden anlıyor

• Eyvallah teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• bendede var bu lanet şey , kendimce çözmeye çalışıyorum, karsımdakinin direk gözlerinin içine baktığımı farkettim , direkl gözlerinin içine bakıp sabit kalma bütün olarak bak çözülcektir =)

0|0
    0|0
    • Yalniz benim gozlerim o kadar iri ki insanlar normalde cok keskin ve kocaman baktigimi soyluyorlar. Bir de dedigini yapsam herkes korkar benden :(

• 😖😖😖😔😖😔😖😔😢😒😶

• Egonu yükselt ruhunda o zaman sorun kalmaz

0|0
    0|0
    • Nasil yukseltilir? Benim ozguvenim sifir

• Gecen sene de istedigim bolume asiri kaygidan giremedim :( en iyu bildigim sorulari yanlis yaptim sinavda agladim :(

• Bütün bunları aklından atıp özgüven motivasyon üzerine yoğunlaş fazla endişelenme. Dua et birde

• sosyal fobi deniyor buna uzman yardımı alabilirsin ya da bol bol ortam gezerek aşarsın

0|0
    0|0
    • Uzman yardimi almadan nasil cozebilirim?

• valla bendede vardı lisedeyken sosyal bir işe girdim insanlarla muhattap oldum sürekli zamanla açıldım insanlarında senin gibi basit oldugunu gördüğünde alısıyorsun

• Haklisin. Ben insanlari o kadar cok yuceltiyorum ki sanki herkes harika zeki donanimli ve guzel. Bir tek ben ezik cahil cirkin ve sıkıcıyım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...