Ailemin her haltı benden bilmesi ve beni günah keçisi ilan etmesi?

arkadaşlar cidden artık aileme karşı nefret besler haldeyim. ablamın bebeği zırlıyor benden biliyor, banyoda uzun süre kaldım diye bağırmaları , her haltı benden bilip bana kızmaları vb. cidden ağızlarına çakasım geliyor. artık ne kadar yaşattılarsa bu durumu canlı bomba olup , terör örgütüne katılma düşünceleri bile aklımdan geçti. canlı bomba olacak kadar bunları yaşamadım tabi ki , dalga geçtiler , fiziksel şiddet gördüm vb. aileme söyleyemedim. çünkü artık ailemden bile çekiniyorum ve nefret ediyorum. bir kere dalga geçmek bile kişiyi intihar eylemine sürükleyebilir. bağırmaya alıştım artık. ters cevaplar veriyorum , bağırarak konuşuyorum vb. sadece biraz yüksek ses ile konuşuyorum. buna alışmıyorlar. bağırma , bebek senin yüzünden ağlıyor , kes sesini vb. şeyler diyorlar. evde birşeyler ters gidiyor beni suçluyorlar vb. ablamın bebeği var ve ben o çocuk için kötü bir teyze olacağım , ya da hiç teyzesi olmayacak... sevmiyorum bebeğinide. kendi arkadaşlarım dışında herkes bana siyah geliyor artık. siz ne düşünüyorsunuz? neden her şeyi neden benden biliyorlar? benim bu düşüncelerim , durumum ne olacak?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Evlen kurtul

1|0
    0|0
    • yaşım 18 . evlenmeyi düşünmüyorum.

• Başka şehirde üniversite oku o zaman

Kızlar Ne Diyor 1

• unv kazan baska sehırde

1|0
    0|0