Kapat

Ailemin her haltı benden bilmesi ve beni günah keçisi ilan etmesi?

arkadaşlar cidden artık aileme karşı nefret besler haldeyim. ablamın bebeği zırlıyor benden biliyor, banyoda uzun süre kaldım diye bağırmaları , her haltı benden bilip bana kızmaları vb. cidden ağızlarına çakasım geliyor. artık ne kadar yaşattılarsa bu durumu canlı bomba olup , terör örgütüne katılma düşünceleri bile aklımdan geçti. canlı bomba olacak kadar bunları yaşamadım tabi ki , dalga geçtiler , fiziksel şiddet gördüm vb. aileme söyleyemedim. çünkü artık ailemden bile çekiniyorum ve nefret ediyorum. bir kere dalga geçmek bile kişiyi intihar eylemine sürükleyebilir. bağırmaya alıştım artık. ters cevaplar veriyorum , bağırarak konuşuyorum vb. sadece biraz yüksek ses ile konuşuyorum. buna alışmıyorlar. bağırma , bebek senin yüzünden ağlıyor , kes sesini vb. şeyler diyorlar. evde birşeyler ters gidiyor beni suçluyorlar vb. ablamın bebeği var ve ben o çocuk için kötü bir teyze olacağım , ya da hiç teyzesi olmayacak... sevmiyorum bebeğinide. kendi arkadaşlarım dışında herkes bana siyah geliyor artık. siz ne düşünüyorsunuz? neden her şeyi neden benden biliyorlar? benim bu düşüncelerim , durumum ne olacak?

0|0
1|1
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Evlen kurtul

1|0
    0|0
    • yaşım 18 . evlenmeyi düşünmüyorum.

• Başka şehirde üniversite oku o zaman

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• unv kazan baska sehırde