Insanlar çok mu duyarsız?

Bana öyle geliyor. Çok uzuldugum agladigim anlarda yalnız hissettigim arkadaşım olmadığını düşündüğüm anlarda sınıftakiler gayet mutlu kahkahalarla sohbet ediyorlardı. Öyle yara açtı ki korkudan işe giremiyorum. Bu insanlar neden bu kadar duyarsız niye böyle olmuslar

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef öyleler. Çünkü kendilerinden başka kimseyi düşünme derdinde değiller. Yani umursamiyorlar. Mutluysan sorun yok herkes iyi ama bir sorunun varsa bunu çokta takan olmuyor. İnsanları asla değiştiremezsin (belki bir ihtimal) buyüzden önce kendini degistirmekle başla. Seni kiriyolarsa takmamayi öğren, umursamiyolarsa onlar olmazsa olmaz diye bişey yok sende umursama. Yani anlayacağın insanların pislikleri içinde güçlenmeye bak sen çünkü kimse kolay kolay değişmez

1|0
    0|0
    • Çok yaraliyim ama benim için çok zor umursamaz olmak.

• Yıllarım resmen kayıp ya

• Bak bende çok alingan bir insandım. Sonra baktım sen alinsanda içine kapansanda kimse ne yaptığının farkında olmuyo olsalarda kimin umrunda. Ve artık en ağır yorumu alsamda gülüp gecebiliyorum. Kendini zorla bunu yapabilirsin. Ve gereksiz önemsiz olduğunu anladığında daha mutlu olacaksın inan bana. İnsanları bukadar değerli görme çok büyütme gözünde noluyosa böyle insanları çok önemsediğimiz icin oluyo zaten. Çok zor dersen zor olur sen gerçekten iste öyle kolay olur ki. :-) umarım düzelir

Erkekler Ne Diyor 2

• evet çoğu ölümlü ve yüzeysel geliyor bana

1|0
    0|0
    • Hayret ediyorum gerçekten. Sanırım ben biraz farkliyim hep ince dusunurum öyle olunca arkadaşsız kaldim kaç kişi yargiladi beni demek ki kötü birisin ki yalnız kaldın diye

• aynen ama bu davranışımdan bir türlü kurtulamadımda ben o kadar hassas olunca, bir iş yapmdan önce insanları rahatsız etmmek için düşünüp o işe başlarken insanlar hoşlanmadığım şeyleri beni rahatsız edcek şeyleri bu kadar yapması ızdırap resmen, çoğuna karşı öfkeliydim bir ara şimdi açıkcası pek umursamıyorum onları

• Ben öfkeliyim umarım senin gibi umursamamaya başlarım

• Belkide sen etrafından fazla beklenti kuruyosundur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet duyarsız

0|0
    0|0
  • Sınıftakiler seni ne yapsın kızım anla artık insanlar sen kuyuya düştüğünde dönüp bakmaz, seni kimse kurtarmaz. kendini kurtaramayanı kimse kurtarmaz. bu hayatta hep teksin, kendi yolundasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...