Antalya da şehir içi ulaşım nasıl sağlanıyor?

heryerde kart sistemi mi geçerli yoksa direk paraylada ulaşım sağlanıyor mu? fiyatlar neler kısaca bahsedecek olan var mı?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sürekli kalacaksan kart alacaksın. Ulaşım uygun bence ben oradayken bir lira civarı gidiyorduk heryerde bir de aktarma olayı var çok rahat

1|0
    0|0
    • 14 gün kalıcam kısacası karta ihtiyacım var yani anladım. d baya bir zam gelmiş ozaman diğer yorum yazanlardan biri 2.5 tl falan dedi, kartı nerden alabilirim peki

• hadiya iyiymiş o zaman günlük olayı varsa :D sag ol çok teşekür ederim

• Rica ederim sorup öğrenirsin

Erkekler Ne Diyor 13

• kart sistemi çoğu toplu taşımada geçerli ancak beyaz minibüslerde para ile de yolculuk yapılabiliyor miktarını sorarsan eğer 2-2.5 lira arasında değişiyor diye biliyorum ama fiyattan emin değilim

1|0
    0|0
  • Geçerli kanka kartın var ise çoğu araca binebilirsin tramvay , otobüs münibüs ve benzeri yerlere

0|0
    0|0
  • Taksi parayla :S

0|0
    0|0
  • Maalesef kartla artık, para kabul etmiyorlar.

0|0
    0|0
    • kartı hemen çıkarttırabilyormuyuz peki herhangi bir dolum noktasından falan

• Bunu bilmiyorum, ben kullanmıyorum şehir içi ulaşım, geçen hafta bir arkadaştan duydum.

• Çok kötü ya Antalyada ulaşım. Fiyatlar falan uçuk kartlı sistem var 1.30 kuruş mu ne öğrenci 1.10 da olabilir

0|0
    0|0
    • normal vatandaş mı 1.30 :O ben ögrenciyim ama sadece kartlı sistem varsa almak zorunda kalıcam heralde :/ normal ne kadar

• sende şu an yatarken bende haftaya başlayacak olan sınavlarıma çalışıyorum, hayat :D

• Ben yatarken mi ben mi yatarken :D Ders çalışıyorum ben şu an ksye bakıp çıkıyorum arada bir :D

• antkart alacaksın.

0|0
    0|0
  • şahsi aracın yoksa antkartla :)

0|0
    0|0
    • bazı noktalardan alabiliyormuşum sanırım, sanada şunu sorayım ozaman alırken bir kart ücreti ne kadar ödemem gerekiyor ve fiyat ne kadar :)

• toplu taşıma kullanmıyorum ne desem yalan olur :/

• Biyere kadar atlarla sonra yrüyorsun

0|0
    0|0
    • kıyamam ben ona nasıl bineyimm yürüyeyim bari sag ol

• katırlarla ulaşım saglanıyor :)

0|0
    0|0
  • Para geçmiyor kolluk ücretsiz

0|0
    0|0
  • uçakla 😂

0|0
    0|0
  • ya bırak sen mileti antalyada ulaşımın her türlüsünde para geçer ben 7 sene kaldım :D

0|0
    0|0
  • Dolmuş ile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...