Ailem beni bazı konularda kısıtlıyor?

18 yaşındayım ve çevremdeki herkesin dilediği gibi saçlarını boyatabildiğini, piercing taktığını, gece veya gündüz rahatlıkla dışarı çıkabildiğini görüyorum. Bu kızlardan ne eksiğim var diye düşünüyorum bir yerimi deldirmeme izin vermiyorlar gece dışarı çıkamıyorum ve babam fazla otoriter bir adam. Biliyorum benden daha kötü durumda olanlar vardır ama ben bahsettiğim kızlar gibi olabilmek istiyorum. Örneğin arkadaşlarımla çarşıya çıkıyorum iki saat sonra arayıp ne zaman geliyorsun diyor. Arkadaşımın annesi bir kez bile aramıyor hatta benden sonra bir sürü kişiyle buluşup gezmeye devam ediyor. Büyük ihtimalle tek çocuk olmamında bunda etkisi var. Ama ben özgürlüğüme çok fazla düşkün bir insanım ve bunlara bile katlanamıyorum daha önce bir çok kez tartıştık ve artık ne yapacağımı bilmiyorum. Kavga etmemize rağmen bütün isteklerimi yapmayı veya arkadaşımda kalmayı düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yolun yol değil. Baban kral adammış.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• benim ailem de otoriter. korumacılıktan kaynaklanan bir durum onları suçlayamazsın piercing bence de kötü duruyor en fazla kulaklarımı deldiriyorum babam onlara bir şey demiyor. dışarı çıktığımda hava kararana kadar aramazlar. hoş 19 yaşındyaım ve şehir dışında üni okuyorum o yüzden ayaklarım yere daha fazla basıyır bunun da etkisi var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ailenin göz bebeğisin kıymetini bil. Senin özgürlük dediğin açık deniz , fazla açılma boğulursun.

0|0
    0|0
  • bak burası türkiye... yılda ortalama 400 kadın tecavüz ve cinayete kurban gidiyor... sen bilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Onlar Avrupai tarzda yaşıyor çünkü.
    Sen Türk bir ailenin çocuğusun fark bu.

0|0
    0|0
  • böyle birsey oldugu icin otur dua et 2 rekat namaz kıl. Sükür etki bunları yapan bı aılen var !

0|1
    0|0
  • Gece dışarı cıkmak dışında diğerleri olabilir bence bende tek çocuğum seni anlıyorum biraz daha büyü salarlar

0|0
    0|0
  • Yaş alınca rahat bırakır

0|0
    0|0
  • Öyle olunca eline ne geçecek

0|0
    0|0
  • Emin ol en iyi aile senin fazla rahat batar

0|0
    0|0
  • Benim ailemde öyle. Açıkcası otostop çekip beş parasız şehir şehir gezesim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...