Yuva kurduğunuzda yemez yedirir, giymez giydirir misiniz? Yoksa ne gerek var idare et diyip kestirip atar mısınız?

Bazı eşler ne gerek var idare et gereksiz masraf etme der. Bazı eşlerde 1 dedigini iki etmez ne istiyorsan al der. Hayır demez kıyamaz, kıramaz bazıları da.

Benim babam giymez giydirir, yemez yedirir 😢 Bizim 1 dedigimizi iki etmez bizi hic kiramaz. Ama ben ihtiyacim olmayan seyler icin masraf yapmam kiyamam. Yani olanagim varken şımarıklık yapmam. Babamın dolabında az kıyafeti vardır. Kendine kıyafet almaz. Anca annem alırsa. Yani bu lafın hakkını veriyor babam. Çocuklarım, eşim giysin ben giymesem de olur diyor. Canım babam keşke babam gibi bir eşim olsa. Hiçbir şeyde gözüm yok. Kıyamam ki zaten gözüm yükseklerde değil. Maddi sıkıntı çektiği zamanlar olmuş bir an bile kardeşime ve bana belli etmedi. Cebinde sadece 10 lirası varmış. Kardeşim dondurma istemiş. Alamamış geceleri hep ağlamış. Rabbime şükürler olsun. Bana böyle bir baba vermiş çok fedakâr bir babam var. Onu çok seviyorum canım babam 😭

0|1
4|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok şanslısın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şanslısın, kim böyle olmak istemez ki 😊😊😊👍👍

1|0
    0|0
  • Evde ne varsa birlikte yeriz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende merhametliyimdir kesinlikle yemem yediririm

1|0
    0|0
  • Değerini bil

1|0
    0|0
  • Yemin ediyorum her konu da bir dediğini iki etmedim kendim için özel hiç bir sey istemedim paramı annem verdi bana kendi annem ama kıymet bilmedi üzülen ben oldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...