İstemediğiniz şeyleri yapmak zorunda kaldınız mı hiç?

Çok üzgünüm şu satırları yazarken içimdeki buhranı ve korkulu rüyalarımı uzun süredir çözmeye çalışıyorum. Ve siz değerli üyelerle paylaşmak istiyorum. İçinizden belki bana inanmayanlar olacaktır. Ama ne yazık ki bana kan bağım olan biri tarafından bir büyü yapılmış. Ve dualarla toparlanmaya çalışacağım. Şu an ne umutlarım var ne de hayatım toz pembe. Çok fazla sıkıntı altında çoğu zaman çaresizce sinirlendim dağıttım ne varsa... Bunun çaresine nasıl varacağımı da sorarsanız Firdevsi ilminden buna Firdevsi'nin şehname eserinde de karşılaşabilirsiniz. Bazen düşmanlarınız tarafından yönetilebilirsiniz. Sadece söylemek istediğim şu ki bunu bile danışırken herkese danışmayın. Sadece firdevsin ilmini bilen insanlardan yardım isteyin. Çektiklerim beni ne öldürdü ne de dondurdu. Sadece süründüm ve mücadele ettim ve etmekteyim. Allah'a emanet olun. Çünkü kimse onun kadar merhametli olamaz. KİMSE BİRDEN FAZLA SIKINTININ ALTINDA KALMASIN yazmaktayım. Yaptığım tezatlıklar oldu elbette. Hayatım engellerle dolmuş. Ben düştüm kimse düşmesin. :(

Güncellemeler:
Bunu yazarken ağlayarak yazdığım için anlatım bozukluğuda yaptım. Ama neyse artık sizlerin samimi düşüncelerinize sundum.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...