Oğlumun telefonunda bu fotoğrafı buldum ne demek istiyor?

oğlumun telefonunda bu fotoğrafı buldum ne demek istiyor ?

eşimin tayinin diyarbakırda çıkmasının ardından çok değişti
şu an 16 yaşında

1|1
6|32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Adamim ben diyor sıkıntı yok.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Türk ırkı sağ olsun gerisini boş ver

1|1
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • bu yaşlarda manevi duygular yoğun saf ve temiz bir biçimde yaşanır ondan öyle. Birde bulunduğunuz ortam malum yani

1|0
    0|0
  • Vatansever biri ;) ♥

2|0
    0|0
  • Milliyetçi büyüyor işte ne güzel

2|1
    0|0
  • doğruyu yapıyor.

1|0
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=1k_CQb5X8-4
    Burda geçiyor o söz.. Herkes Ermeni olursa ben Kuvayi Milliye.. Yani vatan perver bir söz.. Sakıncalı bir foto değil

0|1
    0|0
  • Turkluktur.

1|1
    0|0
  • kötü bir şey yazmıyor kuva-i milliye 1 dünya savaşından sonra ülkemize yapılan işgallere karşı halktan oluşturulan düzensiz birliklerdi

1|0
    0|0
  • Kuvayi milliye osmanlıda bır harekait kuvayı mıllıye harekatı kötü bırsey degıl senın oglan osmanlıcı :)

1|0
    0|0
  • Vatanın savunulması gerektiğini düşünüyor ilerde asker ya da polis olabilir. Sorun yok kimseye zarar vermez korkma

1|0
    0|0
    • pöh olmak istiyor

• Helal olsun senin oğlun adam gibi adam. Bu devirde kanıbozukların arasında bu şekilde düşünmek her babayiğitin harcı değil

• milli duyguları kabarmış malum ergenlik :) korkacak birşey yok merak etmeyin :)

1|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

1|0
    0|0
  • Kulaktan dolma bilgisiyle gidipte ordaki okul arkadaşlarına terörist muamelesi yaparsa bir güzel dayak yer haberin olsun

0|1
    0|0
  • Sevinmelisiniz Milliyetçi bir çocuğunuz var

1|0
    0|0
  • Düşmanlara karşı savaşmaya devam

1|0
    0|0
  • ablacm oğlnz ırkçıı olmya başlmss bnce daha yası küçükkn görüşlrni değiştrn yoksa ırkcı biri olp cıkack

0|0
    0|0
  • daha da değişecek ama olumsuz bir değişim değil bu ki bu yaşlarda stabil olan bir değişiklik

0|1
    0|0
  • Okullarda bir bozukluk var ya da arkadaşlarda :D

0|0
    0|0
  • Oğlun biliyor. Sen bilmiyormusun Anne , Baba olacaksınız. Sen vatanını sevmiyormusun. Oku Araştır. Öğrenmedin mi. AcunTV e sor.

0|0
    0|0
  • taşının batıya

0|0
    0|0
  • sıraya çizmiş çekmiş işte bişey yok bunda , sıkıntı etme teyze

1|0
    0|0
  • Oğlun faşizime doğru gidiyor

0|0
    0|0
  • Eşin ne iş yapıyor

0|0
    0|0
  • Pek anlam veremedim

0|0
    0|0
  • bunu anlamadıgınımı söylüyorsun... seni merak ettim... ne mezunusun

0|0
    0|0
  • onların hepsı ben tek dıyor... dahada acılımını ıstersen hergun bırını bır gun hepsını dıyor...

1|0
    0|0
  • milliyetçi olması iyi ama aşırı milliyetçi olması kötü bu yaşta çocuğu fanatizmden korumak için yaşayanlarla yaşaması lazım iyi düşünmek lazım burda en büyük sorumluluk sizde aşırıya kaçarsa ya ırkçı kendini üstün sanan bir şey olacak ya da ortasını bulup ülkesi için yaşayacak

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun bak ablasan oğlun ırkçılaşmış ve diyarbakır farklı bir yerdir.. sen 1 adım atarsan sana 10 adım gelirler !!! Ama bu konuda oğlunu uyar canını yakarlar !!!

0|0
    0|0
  • bir öğretmen olarak açıkçası gurur duydum bizim böyle gençlere ihtiyacımız var

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• Haklı çocuk aramızda o kadar ermeni var ki , aslı ermeni olanlara söz yok sonra da ermenileri protesto ediyor :)

2|2
    0|0
  • Babasina özenmis yavru😂

1|0
    0|0
  • Diyarbakır harbi garip bir şehir. değişik

0|0
    0|0
  • Milliyetci kimlik bunalimlari

1|0
    0|0
  • Ders notudur o