Sizce neden hep yalnızım?

Size kısaca kendimi aciklayacagim:
Sirf kendimi övmek için demiyorum ama içimde hiç kötülük , art niyet vs. yok cidden yok. Bir insanı düşüncelerimle, söylediklerimle kırmamaya o kadar özen gösteriyorum ki sonunda kırılanın ben olacağını bile bile. Sonra cok safım hatta o kadar safım ki en yakın arkadaşlarim dediğim insanlar bile bunu kullanarak beni cok kandırdılar. Sonra samimi olmaya calisiyorm onlari dinliyorum sorunlarina çözüm ariyorum ve her zaman dobrayim aklimdan ne geciyorsa hic cekinmeden soyluyorum (bu bazen beni aptal durumuna düśurse bile ). Ama bakiyorm ki herkes benim yanimda dedikodusunu yaptugi insanlara aynı ortamda olunca gülüyor övüyor ve kotu durumuna düşen ben oluyorum bir de cok asiyim insanlara cevap vermeden duramiyorum karsi cikmadan karismadan duramiyorum ve iste ben buyum simdi asil mesele ise ben hep yalnizim kalabiklar icerisinde hem de. Yanimda cok kisi var hep beraberiz ama bir haftasonu bir yere gidilecekse cagrilmam veya kimse yalniz olmadikca yanima gelmez sizce neden hangi tutumundan dolayi?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her cümlede 'Oha aynı ben' demekten kendimi alamadım. Senin gibiydim. Sonra o insanların hepsine kustum. Şimdi ise nerdeyse hepsinde baristim. Çünkü senin de söylediğin dobralik yüzünden aslında bazı şeyleri ne kadar yanlış söylediğimi anladım. Belki sen de tüm iyi niyetine rağmen o insanlara yanlış yapmissindir. Önce kendinle yuzles sonra gerçek yüzünü hiç sevmediğin arkadaşlarına veda et. İlla vardır sağlam arkadaş olan birkaç kişi onlarla devam et yoluna. Yalnız olmak biraz da kişinin kendi hatasidir. Anlatabilmisimdir umarım

0|0
    0|0
    • Cok iyi anlattın , peki nasıl degistirdin bu tutumunu malum ha deyince degisemiyor insan

• Biraz ısrarcı olacaksın. Degistigini ve bişeyler düzeltmek istediğini anlat. Ve bunun arkasında ol.

Erkekler Ne Diyor 15

• bende aynen öyleyim birbirimize benziyoruz ve bunlarda benim başıma çok geliyordu eskiden. Çözüm olarak radikal kararlar aldım çok fazla artık çok fazla aranan insan olmasam da eskiye nazaran insanlara onlardan daha önemli olduğumu hissetiriyorum bunu anlıyorlar ve bu şekilde bana muamele ediyorlar

0|0
    0|0
  • çünkü bu kadaerrinde var

0|0
    0|0
  • Asisin, millete direk yaptiğin yorumlar kesin diğerlerinin kulağina da gidiyodur, arti siyasi davranmiyosun bu da arkadas kaybetbemene sebep oluyo herkese yorum yapmak net olmak zorunda değilsin sen de he deyip gec kendini neden kotu ediyosun ki

0|0
    0|0
  • iyiliğinden kişilğnden dolayı kaybediosn be dostum snin gibi insnlrn nesli tüknmk üzere bunlra gibi sahte dostlrm olacgna yalnz kalmk en iyisdr bosver çağrmsnlrr

0|0
    0|0
    • Haklisin ama bir sure sonra sen de bıkıyorsun üzüluyor bir dost arıyorsun

• Gercekten cok dogru konustun, tesekkur ederim

• rica edrm dostmm iyi oll bunlrı kafya tkma mutlu ol =)

• İnsanlar kahpe senin bir suçun yok iyi insanlar daima yalnızdır

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim ondan oluyor iki yüzlü olmasın gerçekleri söylediğin zaman insalarin hoşuna gitmiyor bu malesef iyi niyetli yaklaştıkça senden bişeyler almaya kalkarlar ama ben yalnızlığımla mutluyum iki yüzlü olacağima yanlız kalırım daha iyi

0|0
    0|0
    • Evet hepmkullanildigimi hissediyorum cunku her seye inaniyorum cok saftrikim ve kimsye hayir diyemiyorum ve de dobrayım ama ben bu yasimda bu kadar yalniz olmak istwmiyorum

• Ogrenmeye calisiyorum ve ins basaricam da hata en iyisi bende arastirayim

• Bence de öyle yap

• bak kuran carpsın diyorum aynıyız :D yukarıdaki yazdıklarının aynısı konu açabilirim buraya :D sürekli ağzıma geleni söylediğim için arkadaşım yok gibidir :D
    bir arkadaşım var oda tam arkadaş yani %100 :D

0|0
    0|0
    • Emin ol o insana yeter de artar bile bence baskalarina ihtiyac bilw duyma , maalesef benim o da yok olsa dert yanmam

• bende doğruyu söylediğim için yanlızlığı itilender denim canını sıkma belli süreden sonra insan alışıyor

0|0
    0|0
    • Bazen hosuma bile Gidiyor ama sonra onlarin senden daha mutlu oldugunu gorunce durup dusunuyorsun neden yqlnizi! m diye

• durup dusunuyorsun neden yqlnizi! m diye sonra cevap hemen aklıma geliyor zaten :)

• okudum sözlerini... ama sözlerin altında ki gerçekleri anlamaya çalıştım... senin yanzlılıgın kendini.. diğer insanlardan çok daha özel bulman.. mukemmeli oynaman... sana kalmış yanlızsan sebebi sensin... unutmaa

0|0
    0|0
  • Yanlış Yerde Doğmuşum diyeceksın

0|0
    0|0
  • Keşke bilsem

0|0
    0|0
  • bence yaşın genç daha çok tecrübe edinmelisin

0|0
    0|0
    • Evet yqasim daha cok buyuk degil

• Evet tum herseyimin farkindqyim ve gune kendimi duzeltwcegim diye baslayip yine ayni sekilde devam ediyorum huylu huyundan vazgec! mez

• :) bu senin yanlışın işte. Her insan kendini geliştirebilir. O zaman psikoloji yanlış tamamen. Neden tedaviyle uğraşıyorlar ki?

• cevabını bulursan mesaj atarmıısın formulunu

0|0
    0|0
  • Yalnızlık senin tercihin

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Seveni sikerler

0|1
    0|0
  • Rabbin seni terk etmedi. Daha bisey yazmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Ayyy resmen ben yaaa 😶

0|0
    0|0
Yükleniyor...