Galiba arkadaş kazığı yiyorum bir soruya bakabilir misiniz?

Biz 3 arkadastik. Elif eda ve ben. Eda zamanla cok kotu bir kiz oldu erkelerin evine gider bir terbiyesizlik yapmasada tanimadigi adain evinde kalirdi surekli onu takip eden erkeklerin yakisikliligini dinlemekten bikmistim. Cunku bana ters geliyodu oyle seyler seviyosan birini sev arkadas. Velev ki zamanla bir baktim elifte eda konusunda bnmle ayni fikirde ve arkadasligmizi kesmeye karar verdik. Ve elifle yolumuza devam ettik. Ancak cok iyi anlastgm elifle ara ara hep tartismalar yasadik ama iyi barisiyoduk hep. Sonra yani dün bir baktim eda elife bisey soruyo nasil olmus diye sasirdim ama umursamadm olsn sncta insan sorar dedim. Ders arasinda kantine gittik benim 4 yillik sevdigim onunda abisi gibi gordugu insan olur kendisi en azindan bana ole derdi neyse ufuk geldi oturduk. Ve ufuk elife bir espiri yapti sakadan ve gayet dozunda bir sakaydi ve tersledi onu. cok zoruma gitti ama sesimi orda cikarmadm ancak yuzum dustu tabi anladilar moralimin bozuldgnu. Baktim elifte hic konusmuyo dedim elif sikldıysan git kızlarin yanina. Yok dedi bana. Sonra derse girdik nurdan diye bir kiz (sinifin en caliskani olur), elifin sesli sordugu soruya bir cvp verdi. Elifte niye kiziyonki canim dedi gulerek nurdana. Nurdan da yok bitanem niye kizayim dedi. Ve eliften bomba cevap kizamaz sin ki zaten. Ya okadar bencilceydi ki butun sinifin onunde kucuk dusurdu kizi. Ve bana da tuhaf davranmaya basladi hissettim bunu aksam nedenini sordum dalga gecer gbi bosver diyo bana kirdin beni diyorum bana ben mi kirdim seni diyo. Diyorum ben kirildgmi ve nedenini sana soyledim cunku umursuyorum seni cozum ariyorum dedim sende soyle dedim bana soylemedi. Ben anlocami anladim dedim cevap vermedi. Ustelik twittera da kiriliyorsun neden kirildigini aciklamani istiyorlar yaziyo. Gercekten cok zoruma gidiyo edaya yaptiginin aynisini bana yaparsa hayatimin en kotu kaziklarindan birini yemis olicam. Sizce bu kizin dusuncesi ne ve benim nasil bir tavir almam gerek.

Güncellemeler:
Harbi cok uzun olmus ama rica ederim okuyun :) dusuncelerinize ihtiyacim var

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bildğini bizim edayla eliften bahsettin :D Eda yı boşver Elifi de boşver. Hayatında böyle saçma küslükler yaşatıp seni üzen herkezi boşver. Benim 6 yaşımdan beri dost dediğim bir arkadaşım var. Karı koca gibiyiz. İnan 5 senelik bir evlilikte cinsellik hariç yaşayabileceğimiz herşeyin fazlasını yaşadık. Bir konu olduğunda onun kızgınlığı 3 dkka surer benim ki 3 dakka o kadarını bilir söylerim. Kimsenin peşinden koşma. Değer verdikçe silinirsin. Bu tipler her hatayı yapar sonra sende ki samimiyeti göremediği için yine sana sokulurlar. Senden faydalanırlar. Anladığım kadarıyla senin samimiyetini hakeden bir arkadaşın değilmiş. Eda ya gelince bence erkeklerle ne halt yediği kadarıyla değerlendirme kızı. Sen onun erkek arkadaşlarını dinlemekten rahatsız oluyorsan ona söyleseydin uygun bir dille. Eğer bu yüzden sana tavır alacaksa onu da def et hayatından. Ama eda konusunda ben seni haksız görüyorum.

0|0
    0|0
    • Ya eda gercekten bana deger vermiyodu biliyorum o sevgili yapar ne elifi ne beni hic ne arar ne sorardi yanimizda bile konusmazdi bizle

En İyi Kız Görüşü

• Nedenini ögren sonrasında ona göre davran derim.

0|0
    0|0
    • Nedenini sordum ve soylemedi umursasan benim gbi soylerdin dedim soylemedi demek ki umursamiyomus iste

• Bitti zaten artik meraba meraba kendi geliyosa gelir kimseyi zorla yanimda tutamam

• Bu saatten sonra en iyisi

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayata bir defa geliyosun baskalarin mutlulgu ya da iyligi icin cabalama olgun bir kizsin anlasilan umursama sana soru sorarsa kisa cevap ver eski ilgiyi gostermessin olur biter

0|0
    0|0
    • Bildigin tek yalniz takilicam berbat bir durum hele benim gbi biri icin ama yalniz kalcagm icin kimseyede muhtac olmak istemiyorum amma cok kirildim

• Çoluk çocuk basmış siteyi, yakında bu yüzden bu siteyi bırakacam :-D

0|0
    0|0
    • Çoluk çocuk? Haklsin bu devirde insani deger ve duygulara sahip bir tek cocuklar kaldi bir de istisnalar anlamaman cok dogal.

• Aciklama yaptigin icin sagol😂

• Ayrıntıcı olmak seninle ortak yanımız :-D Seninle birgün buluşup Ayrıntı Yayınlarından kitap satın alıp okuyalım :-P :-D

https://www.ayrintiyayinlari.com.tr/

• Merve nerde.

0|0
    0|0
    • Ana simcik bisi dicektim hazir sinirler tepemdeyken ama vallahi zor tuttum kendimi tartisma olmasin 😑

• Kızma da çok karışık yazmışsın Orhan pamukoğlu romanı gibi bişey anlamadım.

• Sonuna kadar okudum başardım bitirdim çok zor oldu gelir geçer üzülme kasma kendini sıcak kanlı güler yüzlü ol arkadaşlarına unutma dostun dosta söyleyemeyeceği sırlar olur

0|0
    0|0
  • Biraz daha yazsaydın Nobel edebiyat ödülü alabilirdin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...