Eşim Allah'ı seviyor musun diye sordu? verdiğim cevaptan dolayı benimle küstü ne yapmalıyım?

ben de islamdaki allahı sevmediğimi çünkü sevgiyle ilgili kuranda pek vurgu olmadığını söyledim. o da benimle tartışmak istedi izin vermedim.
çünkü onun fikirlerini zaten biliyorum dine inanıyor. ben onu dinlemek zorunda mıyım? sormasaydı fikrimi. hep tartışma çıkarmaya çalışıyor.

Güncellemeler:
hep böyle sorular soruyor zaten. benim fikrimi merak ettiği için sorduğunu zannediyorum ama aslında benimle tartışma başlatmak için sorduğunu farkedince canım sıkılıyor. bana yaklaşım şekli hadi ateist bunu da açıkla şeklinde.

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Koyu takılıyosa hayat geçmez onla

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• İşte ehli kitabın (Hristiyan-yahudi) kızıyla evlenebiliyorsun. Ama ALLAH ve din inancı olmıyan bir kadınla evlenemiyorsun. Eşinin ilk önce bunu öğrenmesi gerekti. Bilmelidirki o nikah sayılmaz
    https://www.youtube.com/watch?v=rFstl_paol8

0|0
    0|0
    • bunu biliyor fakat benim aslında dinden soğuduğumu zamanla tekrar eski halime döneceğimi iddia ediyor. yani bir nevi inanmadığıma inanmıyor.

• Dinden soğumakmı çıkmakmı. Biliyorsa problemin büyüğü onda. Neyse aranızda olan birşey ALLAH hidayet versin.

• "Sana ne?" diye cevaplayabilirdin.

0|0
    0|0
  • Bunu tartışmaktan kaçmam çok anlamsız. Bu şekilde sorunu çözemezsin

1|0
    0|0
  • Eşine söle boşasın seni

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • ayril

0|0
    0|0
  • eşinden bir yol olmaz senin demedi deme

0|1
    0|0
  • Keşke bu konuları evlenmeden önce ince ince konuşsaydınız. Her ilişkide yaşanabiliyor bu durum. Karşılıklı saygıyı korumak önemli.

0|0
    0|0
  • Sen ve senin gibiler de gelip sürekli böyle konular açıyor. Bıktık artık. İnaniyorsaniz da inanmıyorsaniz da yani kimseyi ilgilendirmiyor. Hele senin kocanla olan şey hiç kimseyi ilgilendirmiyor. Yazmayın buraya artik ya.

0|0
    0|0
    • Ilgilendirmeyen siteye yazmadim. Herkes burda derdini yazıyorsa sitenin amaci da buysa yazarim arkadasim

• Sen haklısın. Uzatmaya gerek yok herkesin inancı kendine. bir ömür geçmez böyle ama bence ayrıl.

0|0
    0|0
  • Konuşmalısınız herşeyi açıkça

0|0
    0|0
  • Allahın rahmetini oku bazı şeyleri hikmeti gereği yapıyor, Kurandaki sert ifadeler zalimler zorbalar kibirli iki yüzlüleri için yani herkese ha ettiği gibi bir söylem var diye biliyorum

0|0
    0|0
    • konu bu değil.

• benimde amacım tartışmak değil eşin seninle cennette sonsuza kadar mutlu olmak için uğraşıyor bence onu diyorum sana

• bana dini sevdirin demedim ki. benim sormaya çalıştığım şey şu: bir insan karşısındaki konuşmak istemediği halde neden dinle ilgili konu açar sürekli.

• Doğru demişsin karşındaki insanın kendi kafanda biri olması lazım yoksa çok sorun olur yaptığı hareketler konuşmalar vs yobazca gelebilir bir süre sonra antipati oluşablir

0|0
    0|0
  • Evlilik bir olmak bırlik olmaktır esin senin herseyini biliyordur konuşun paylaşın sakinca

0|0
    0|0
  • Boşanın... ömür boyu sorun yaşayacaksınız

0|0
    0|0
  • Dini nikahınız yok mu? adam haklı

0|0
    0|0
    • sabah uyandırıp direkt allahı sevıyomusun diye sorması mantıklı yanı

• Ahirette ayrı düşeceğim bir eş istemem. Siz şu anda sadece dünya birlikteliği yaşıyorsunuz. İzlenimlerime göre de boşanacaksınız. Çocuk falan yapmayın yazık olmasın velede

0|0
    0|0
    • çocuk yapmak hiç düşünmediğimiz bir şey zaten.

• Eşin çocuk mu senin..:)

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• bir gün kabirde çırpınarak yalardıklarnı düşününce bazi insanların.. ne kadar bos olduğunu bir daha fark ediyorum bazi düsüncelerin..

0|0
    0|0
  • Eşin bu soruyu yeni mi soruyor

0|0
    0|0
    • hep böyle sorular soruyor zaten. benim fikrimi merak ettiği için sorduğunu zannediyorum ama aslında benimle tartışma başlatmak için sorduğunu farkedince canım sıkılıyor. bana yaklaşım şekli hadi ateist bunu da açıkla şeklinde.

• Senin için endişeleniyor olabilir mi sevgiden bu

0|0
    0|0
    • hayır beni rakip olarak görüyor

Yükleniyor...