Recep Tayyip Erdoğan'ın gücü ve karizması nereden kaynaklanıyor?

Recep Tayyip Erdoğan Nasıl partisine sahip cıkıyor İnsanlar partide ona karşı neden gelemiyor. Bu, daha önce hiçbir liderde olmadığı kadar böyledir. Bu otorite nasıl kuruluyor, ama o partiye hakim. Üstelik bu parti hacimce çok büyük bir parti. Böylelerine hakim olmak çok değilmi. Diğer liderler Nie başaramamışlardır. Ayrıca hem kendisi hem de partisi çok çalışkan; mahalle düzeyine kadar çok çalışıyorlar. Bu çalışkanlık mı onlara bu kadar imkan hazırlıyor.

Güncellemeler:
Recep Tayyip Erdoğan'ın gücü ve karizması nereden kaynaklanıyor?

1|1
5|28

En İyi Kız Görüşü

• Bayramlık ağzımı açmak istemiyorum.

0|4
    0|0
    • Orta kesimi öldürdü resmen halkı limon gibi sıkıyor ama kimse farkında değil

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Erdoğan'ın sert bir yapısı var ama bazıları sevgisinden, bazıları çekingesinden ona karşı böyle.
    Erdoğan'ın konuşma tarzı, anlatımı, ses tonu, beden dili, duruşu, karizması vs. bunlar insanlar üzerinde etki oluşturuyor. Basite alınmamalı bu yönler insanların birbirlerine olan yaklaşımlarını ve düşüncelerini etkiler.

1|2
    0|0
  • Koyun sürüsünden

0|3
    0|0
    • Senin ne haddine insanlara koyun diye hakaret etmek. Hadsiz. Senin gibi düşünmeyenlere saygısızlık yaparak kendini akıllı mı çıkardığını sanıyorsun ama tam tersi ne derece düşük olduğunu insanlıktan yoksun olduğunu gösteriyorsun.
      Sen ve senin gibi ucuz ve kalitesiz insanların milyonlara koyun demesi gerçekten komik.

• Ne kadar çok üzüldüm bu yazdığına ağlayacağım şimdi 😂 goruşunu kirletmek ne curret? goruşun varsa git yaz istediğimi derim sana mı soracaktım?

• Sevmem kendilerini

1|3
    0|0
  • iman gücünden kanka

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Ben kimseyi küçümsemiyorum ama Erdoğanın partisine sahip çıkması kolay çünkü muhafazakar kesimde şükür ve biat kavramı var Chp gibi herkesin rahatça eleştirdiği bir parti olsaydı görürdüm ben onu.

0|4
    0|0
    • Atatürk de partisine sahip çıkmıştır o donem CHP de biat kültürü mu var ya da İnönü ile mi CHP de aydınlanma başladı

• Nasıl yönetmiş biraz açıklarmısın?

• Atatürk ve İnönü arasında yaşanan şu olayı bile öğrensen yeterli. Dönemin Cumhurbaşkanı Atatürk dönemin Başbakanı İnönüdür. Dış işleri bakanı Avrupaya gider görüşmeler için. Hükümetin başı olan İnönü'den gelen talimatları dinlemez Atatürkün söylediklerini yapar bunun üzerine İnönü Atatürkün köşküne gider var yemek masasında herkesin içinde Devlet bu masadan idare ediliyor der. Bu olaydan sonra araları bozulmuştur zaten. Yani Şuanki Erdoğandan farksız bir yönetim şekli vardı.

• Çalışkanlık kelimesinin kökünü nereden alacağına bağlı olarak değişir.

0|1
    0|0
  • Suriye de uçak uçuramıyorsan gücün yoktur arkadaş. Çoluk çocuk avutun anca

0|2
    0|0
  • narsist bir insan erdogan.. yurutmenin basina gelmesi turkiye icin kaygi duyulacak bir olay... diktator egilimli.. mevcut tc sistemine nefreti olan ve hesaplasma gayreti icinde... tc devleti kurulusundaki tek parti chp iktidari gibi vandalist.. kisilerin temel hak ve ozgurlerine saygisisiz.. hukuk devleti yerine kanun devleti pesinde ki o kanununda yargicini kendi goren... yakinda onunda heykellerini gorme ihtimali icindeki 21 yuzyilin postmodern diktatoru...

0|1
    0|0
  • Biride demiyor ki sen cumhurbaşkanısın eşit olman partiyle bağlantın olmaması gerek diye. Adam açık açık anayasayı çiğneyip partiyi yapılandırıyor. Sağım solum koyun dolmuş.

1|1
    0|0
  • Para konuşuyor bu kadar basit. İnsanları satın almak kolaydır

0|1
    0|0
  • Faşizm nedir sorusunun cevabını bulursan kendi sorunun da cevabını bulabilirsin rahatlıkla..

0|1
    0|0
    • Faşizmi yaşamadıktan sonra ne olduğunu anlayamazsın

• Ailende kac faili mechül var kac kere Diyarbakır cezaevine sorgusuz sualsiz girdin gayrettepeyi ziyaret ettin mi bayağı iliklerine işlemiş faşizm

• Birebir örnekleri olmasa da benzerini yaşadım. Yani? Sorduğun soru ile müthiş uyumlu oldu gerçekten. Dediğin şeyler tüm ülke yaşandı, hala yaşanıyor. Bu ülkede medyasından tutun, siyasetine, oradan tutun adaletine kadar her yerde izlerini görmek mümkün faşizmin. Dediğiniz eskiden böyle şeyler yaşanıyordu artık yaşanmıyor ise, büyük bir yanılgı içerisindesiniz.

• Kavalı getirin koyunlar dile geldi

0|1
    0|0
  • Cumhurbaskaninin partisi olmasi nekadar komik

0|1
    0|0
  • Adam harbiden akıllı. Politikayı ve siyaseti çok iyi yapıyor. Karizmasıda cabası 😉

1|1
    0|0
  • Şimdi rte yi sevmesem de şunu belirtmeliyim ki adam akıllı..

0|0
    0|0
  • Gücü nerden mi kaynaklanıyor cahil halktan.

0|1
    0|0
  • Karizma mı dedi biri.

0|0
    0|0
  • AkPartiyi AkParti yapan Tayyip olduğundan dolayı olabilirmi acaba?

0|0
    0|0
  • bana kalırsa toplu hipnoz

0|1
    0|0
  • Adam sağlam

Baban varsa hiç kimseden korkmazsın çekinmezsin hatada yapsan yanında Baban var ya işte onun gibi biri bu adam

0|0
    0|0
  • zeki olduğundan

0|0
    0|0
  • Bileniyecem

0|0
    0|0
  • bacım cocugunun teki kendisi

0|1
    0|0
  • Ingilizlerden alıyor

0|0
    0|0
  • totosu büyük:)

0|0
    0|0
  • Dostumuz israil sağolsun hertürlü gücü veriyor :)

0|0
    0|0
  • Onu eleştiren kim varsa içeri attırmasından.

0|1
    0|0
  • AK partiyi ve diğerlerini var eden Recep Tayyip Erdoğandır. Her şeyiyle bu partiyi kuran ve ayağa kaldıran o'dur. İlk kez bu ülkeyi yönetmeye layık biri geldi başımıza onuda kendi heva ve hevesleri uğruna taşlıyorlar. Bütün sorun onun dindar bir profilde olması. Çünkü bazı kafalara göre bir yere Mescit yapılması laik cumhuriyetin yıkılması manasına geliyor. Böyle yoz kafalar var bu memlekette.

0|0
    0|0
  • gücünü milletten alan adam
    Recep Tayyip Erdoğan

1|0
    0|0
  • İnan hiç bir güç sınırsız değildir o partidekilerde artık akıllanmaya başladılar artık onlardanda sesler yükselmeye başladı Davutoğlu adam gibi bir adamdı. Mükemmel ingilizcesi ve bitmeyen çalışma azmiyle iyi bir başbakandı. Yazık oldu..

1|1
    0|0
    • Parti kurulduğundan beri her seçim öncesi bitti tükendi müebbetleri seçim sonucu ise hep oylarını arttırdı buna ne dıyeceksin

• Nereye kadar götürebilir uzun süren yönetimlerin en sonunda nasıl çöktüğü tüm dünyada ortada şah rıza, kaddafi , çavuşesku vs.

• Amerikadan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...