Zaman geçtikce kızların gerçek yüzü ortaya çıkmıyor mu?

İnternet sosyal alem derken aslinda erkeklerden daha rahat ve geniş olduklari belli oluyor. Istekleri bastirdiklari ortaya çikiyor. Sanirim masum bildigimiz kızlar erkeklerden daha beter?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sen büyüyorsun dostum😊

0|0
    0|0
    • hepmi boyleydi😊

• Hep mi böyleydi derken.
      Sen kızları insan üstü varlık olarak görüyor dun sanırım. şimdi tanıdıkça normal insanlar gibi olduklarını anlıyorsun hepsi bu.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızlar da pembe. ıçmıyor hani. Öyle bir kalıplara oturttunuz ki kızları kimseye bakmaz kimseden hoşlanmaz kimseyi arzulamaz... Eee mutfak robotundan ne farkımız kaldı?

0|0
    0|0
    • farkınız kalmadıda biz masumuz biz meleğiz biz yapmayz siz abasanız diyen kızlar değilmiydi?

• O mevzular çok karışık, anlatmaya kalksam burda karakter yetmez de şöyle özetleyeyim, masumluk nedir sence? bir kere kıyasladığın dönemle arasında kavram farkı var kesinlikle.

• Site de sacma sapan insan dolu evet ama genelleme yapma

0|0
    0|0
  • Hahahaha

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Günümüz kızlarının çoğu şeytanın gizli askerleridir diye boşuna söylemiyoruz biz :-D Kendisini melek, çiçek diye gösteren kızların içinden neler çıkabiliyor neler :-D Türkiyedeki kızların çoğu artık canavar canavar :-D

0|0
    0|0
    • aynn bro uyanmıslar artık bizi ziker bunlar :D

• Öyle zaten 😂

0|0
    0|0
  • Bunların kendi aralarındaki Whatsapp grup sohbetlerini okudum erkekliğimden utandım...

0|0
    0|0
  • Sanal ortam sonucta. Takilsinlar:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...