İnternetten çok insanla tanıştım ama çoğunun güvensiz olduğunu gordum sizdede durum aynı mı?

Çoğu macera peşinde olan arzularına göre hareket eden belirli bir sınira kadar değer veren kişiler ve insanları anlamadan daha çok kullanma peşindeler

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ilk garanti belgesi soruyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben, zamanı'nın çoğunluğunu net ortamında geçiren insanları 4 gruba ayırıyorum;

Birinci grupta; zincirlerini koparmayı başarmış olan grup.
    Bu şu demek: Bir defa netten biri ile görüşünce bunun o kadar da "zor" bir şey olmadığını idrak eden ve bunu alışkanlık haline getirip maraton yarışmasındaymış gibi her önüne gelenle görüşmek isteyenler.

İkinci grup; ne kadar da yanıp tutuşsa da bu çizgiyi geçmeyen ya da geçmeye cesaret edemeyen grup. Onlar en tehlikeli olanlar bence. Düşüncelerini realize edememeleri psikolojilerini bozar ve haliyle bunu net ortamında herkese yansıtırlar, psikolojisi bozuk olmayanın psikolojisini de bozarlar.
    Yani uzak durulması gereken grup.

Üçüncü grup; ruh sağlığı açısından en iyi dengeyi korumayı başarmış grup (bence). Onlar, biriyle görüşmenin ya da görüşmemenin derdinde değildirler. Bu vasat olayların ve et peşinde koşmanın biraz ötesindedirler. Net ortamını sadece uyumsuz ve huysuz oldukları için tercih ederler ve gelişi güzel bir beklenti içerisinde olmadan takılırlar. Genelde güvenilr olurlar, ama nesilleri tükenmek üzere. 😹

Dördüncü grup; Hayatında biri olanlar, evli barklı olanlar, ama evlenmeden önce net ortamında yaptıkları "çılgınlıklar"a dur diyemeyen ve gizliden halt yeme sevdasından vazgeçemeyen grup. En en ama en tehlikeli olanları onlar.
    Tanıştığın insanların seviyesine ve paylaşımlarına bak analiz et falan filan bu şekilde biraz az da olsa tanıyabilirsin. Ha bir de senin beklentilerin neler? İşin o kısmı da var.

0|0
    0|0
    • 5. de herkesi engelleyen senin gibiler :p

• ''güze'' :D dfgbg
      Benim de iyi değil :/

• Dil bilgim iyi olsaydı bogazicinde okurdum

• Bu sitede insanlar 3 ayrılır.
    -avcı
    -av
    -hiç biri olamayan şanslı kisiler

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim yalan yok neysem oyum lakin reelde insanlar ne kadar güvenilir onu tartışmak lazım

0|0
    0|0
    • Çok bozuldu insanlar bence bugün bir İngiliz kızın sevdimi ölümüne kadar gittiğini görüyorsun ama bizde patan varsada gelmiyolar :d

• güvensiz olmadılar ama sözlerinide tutmadılar.. ne kadar zıt dimi

0|0
    0|0
    • sözünü tutmayan güvensizdir zaten

• hayr işte öyle değil.. çünki ben ona kenimden bile fazla güvendim.. sözünü tutmadı ama güvenimi de yitirmedi.. karısık biraz..

• seninki biraz saflık insanlar önce bir güvenini kazansın sonra değer ver veya daha cok güven

Erkekler Ne Diyor 3

• internetteki insana güvenilmez zaten. mesella ben , bana kaç kişi güvenir internetten Allahını seversen : D :D

0|0
    0|0
  • Devir bu arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Bence sorun insalar, gerçek hayatta kendilerini gizlerken internette gizlemeye gerek duymazlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...