Kapat

Ben sanıyordumki yle başlayan cümleler? önce ben başlıyorum?

ben küçükken televizyon kapatılıp saatler sonra açıldığında kaldığı yerden devam eder sanıyordum.

hatta bir gün televizyonda çok ilginç bulduğum birşey çıktı. Abime de göstermek istedim. izlemek yerine hemen televizyonu kapattım. akşam abim geldiğinde heyecanla "abi gel bak sana ne göstericem, bak bak..." edasıyla televizyonu açtım. televizyonda tamamen bambaşka birşey vardı. şaşırdım. sinirlendim. "kim açmış bu televizyonu, açmayın demiştim" dedim (özgüvene bak).

Bide küçükken googleye Allah yazarsam çarpılıcam sanırdım. Yazar yazar silerdim. Entere basmaya cesaret edemezdim. Çarpılırdım , Onu görürsem yani :(

Bide gargamelin sadece cizgi film kahramani oldugunu sanirdim :( Peki ya ben neyim. Aynı kaş aynı burun. Dedem o benim :)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yerine ALLAH yazarsan 1+sevap puan Mohhammed yanlis yazarsan cok gunah vesaire ogretildi saniyordum

0|1
    0|0
    • Hahahah :) Aynen halâ öyle degilmi kardesim. Allah ın A sını kücük yazınca bir garip hissediyorim kendimi.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• amerikayı uzayda sanıyodum uzaktakı dağları deniz sanıyodum ayağım uyuştuğunda karıncalar damarımda geziyo sanıyodum

0|1
    0|0
    • Amerika zaten bizim icin uzay :) Onda sorum yok. Uzaktaki dağlar ilginç. Karıcalanma ise halâ var bende :))

• uzaktaki dağlar mavimsi gözüküyorya babam tatile gidek dediğinde filan oraya gitcez sanıyodum senin televizyon olayın komik olmuş ama :DDDD

• Öyle kardesim be :)) ama onuda gerçeklestirdiler simdi. Teknoloji gelisti. Tv tüm gün kaydediyo istedigin yerdende baslatabiliyosun. Hayaldi gercek oldu

Yükleniyor...