Eşcinsellik sapkınlık değildir, normal ve doğaldır diyen birinin görüşüne saygı duyar mısınız?

Eşcinsel veya değil, Müslüman veya değil böyle diyen birinin görüşüne saygı duyar mısınız görüşünü kabul etmeseniz bile?

1|0
17|43

En İyi Erkek Görüşü

• bana ya da 3. bir kişiye zararı yok saygı duyarım. normalden kasıt üreyebilme ise normal değildir. doğaldır çünkü doğada hayvanlarda görülen bir şey. ama her doğal şey insan duyguları için normal değildir. mesela bazı örümcek türleri çiftleşmeden sonra açlıktan erkeği yiyiyor. bir insan tecavüzden hakim karşısına çıkıp falanca hayvanı örnek aldım kendime üremek için bu yolu seçtim doğada var derse ya gerçek delidir akıl hastanesine gider ya da hapse. tamam ya senin doğan buymuş devam et diye insan içine salınmaz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• Eşcinsellik konusu Hz. Lut Peygamber kıssasında ele alınmaktadır:
    Lut Peygamber, İbrahim Peygamberle aynı dönemde yaşamıştır. Hz. Lut, Hz İbrahim'e komşu kavimlerden birine elçi olarak gönderilmişti. Bu kavim Kur'an'da belirtildiğine göre, o güne kadar dünya üzerinde görülmemiş bir sapıklığı yani eşcinselliği uyguluyordu. Hz Lut, onlara bu sapıklıktan vazgeçmelerini söylediğinde ve onlara Allah'ın mesajını bildirdiğinde onu yalanladılar, Peygamberliğini kabul etmediler ve sapkınlıklarına devam ettiler. Bunun sonucunda da kavim, korkunç bir felaketle helak edildi. ( yok edildi )

0|1
    0|0
  • Escinsellik bir psikolojik kisilik rahatsizligidir. Kesinlikli dogal birsey degil aksine dogala karsi gelen birseydir. Bu goruse karsi saygi duymam ama oda bir gorus kabul ederim.

0|0
    0|0
  • Saygı duyarımda bunu normalmiş gibi savunmasına asla saygım yoktur. Mesela Allah bize kötülük yapabilecek potansiyelde vermiş. Ama kimin kötülüğe saygısı vardır? Tıpkı bunun gibi. Sana öyle vücut veyahut hormon verdi diye bunu kullanman ya da bunu normalmiş gibi savunman asla saygıyı haketmiyor. Ama kimsede eşcinsel olduğu için şiddet ya da kötü sözü haketmiyor. Hatta bu eşcinselliği kullansa bile haketmiyor. Ancak bunu savunup insanlara normalmiş gibi benimsetirse orada hakeder.

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik kendi kanaatimce %95 kendi tercihiyle bir rahatsızlığı olmaksızın tercih edilmektedir.

Tercihler özgür olmalıdır , her tercihe saygı duyulmalıdır.
    Ama bu tercih bir toplumun ahlaki veya toplum değerlerini bozacak gibiyse saygı duyulmasıda zor tabi.

Örneğin insanlığın iki cinsiyeti vardır , üç cinsiyeti değil eko sistem bu şekilde ilerler dişi ve erkek , sistemi değiştirmeye zarar vermeye gerek yok :D

1|0
    0|0
  • Ne yaptıkları umrumda değil, lakin bana yakın olmasınlar. Okulda daha önce bunun yüzünden dövdüm, yine yaparım. Biz etrafa gidip kızlardan hoşlandığımızı gururla anlatıyormuyuz? Hoş, ben kızı yatağa düşüren erkeklerin bunu gururla anlatmasındanda hoşlanmam. Gururla yanarsınız cehennemde.
    Böyleleriyle muhatap bile olmam.

0|0
    0|0
  • duymam , duyacağım gün Allah canımı alsın

0|0
    0|0
  • Kendi bilir her koyun kendi bacağından asılır, banena yani.

0|1
    0|0
  • Kimseye laf anlatmiyorum artik ne hali varsa gorsun diye dusunurum benim görüşümü sormadikca da soylemem

0|0
    0|0
  • duyarim naparlarsa yapsinlsr banane hdjd

0|0
    0|0
  • Duymam, dini atarsak bir kenara, insanoğlu dünyaya iki cinsiyet olarak gelir.

0|0
    0|0
  • Herkeşin totişine kimse karışamaz tabii ki banane.

0|0
    0|0
  • Bence doğaya aykırı.

0|0
    0|0
  • hepimiz farklı düşüneceğiz doğal bişey bu zatenn

0|0
    0|0
  • Tabii.

0|1
    0|0
  • Onu yaratan tanrı değil mi yaratırken şehvetini bilmiyormuydu?
    İnsan her eğilimde olur ayıp değil, insanların kendi tercihi ve isteği kutsaldır

0|0
    0|0
  • Aksini söyleyene saygı duymam zaten

0|0
    0|0
  • Ben bir hastalık olduğunu düşünüyorum, arkadaşlık etmem. Herkesin kendi hayatı bana uzak Allah yakın derim.

0|0
    0|0
  • Benden uzak dursun...

0|0
    0|0
  • Kıyamet alameti deniyor. Tabiki sapkınlık...

0|0
    0|0
  • Duyarım. Yalan mı?

0|0
    0|0
  • Bence eşcinsellik insanın insanlık duygularının yitirdiği noktadır acık ve net. Duymam doğal olarak tabi.

0|0
    0|0
  • saygı duymuyorum erkek erkeğe vurur mu bacım ya düşüncesi bile iğrenç

0|0
    0|0
  • en çok sapıkta müslümanım diyenlerden çıkıyor. ensar vakfını unutmadık daha neler var neler. nerde dindarlık dedikleri şey çoğalırsa orda ahlaksızlıkta tavan yapıyor. eşcinsellik dine uygun değil ama erkek çocuklara tecavüz uygun öyle mi?

0|0
    0|0
  • Heralde yani kişi özgürdur nasıl hissediyorsa öyle yasar. kimsenin dislamaya hakki yok saygı duyulması lazim. özellikle ülkemiz bu konuda baya geri

0|0
    0|0
  • Asla öyle bişey kabul edilemez. Lut kavminin sonunu bilmeyenler tefsirli Kuran'dan okuyabilirler helak oldular.

0|0
    0|0
  • Öyle zaten.

0|0
    0|0
  • ben kararsızım bu konuda, ne saygı duyarım ne de saygı duymamazlık etmem herhalde :D ddd

0|0
    0|0
  • Tabiki saygi duyarim bende boyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Duymam. bilim yalann soylemez

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 16

• Tabi ki saygı duyarım tamda benim düşüncelerime uygun çünkü. Eşcinsellik hayvanlarda da görülebilen gayet olağan bir durum.

0|1
    0|0
  • Tecavüzcü zihniyetleri etrafımızda görmeye sesimizi çıkartmazken eşcinsel bireyi toplumdan ötekileştirmek kimsenin haddi değil. Anne karnından böyle doğuyorsa insanın cinsel yönelimini kim sorgulayabilir yaratandan başka?
    "doğaya değil, doğama ters" diyorsan sana da saygım sonsuz.

0|1
    0|0
  • Sıktı bu homolarda artık ha Hakkı'mızı arıyoruz altında gençleri özendirmeye çalışıyorlar

0|1
    0|0
  • Etrafımda öyle bir insan barınamaz. O yüzden saygı duyup duymamam önemli değil. Benden ve gözümün önünden uzak dursunlar yeter.

0|1
    0|0
  • Oyle zaten

0|0
    0|0
  • Tabii ki. Her görüşe saygı duyarım, karşıdaki de benim görüşüme saygı duyduğu müddetçe.

0|0
    0|0
  • yani elbetteki

0|0
    0|0
  • Sapkınlık değil çünkü. Dünya sağlık örgütü bile normal oldupunu belirtirken kim oluyorsunuz da sapkınlık veya hastalık olduğuna karar verebiliyorsunuz?

0|1
    0|0
  • Görüşüne katıldığım için saygı duyarım

0|0
    0|0
  • ya bir insan cikip ben yastığım dese ben yine saygi duyarim dhfhgh

0|1
    0|0
  • Duymam

0|0
    0|0
  • gerçek olan bu buna uymayanlar muhattap olmam

0|0
    0|0
  • saygi duyarlar mi bilmem ama duyulmali sahsen ben duyarim bir cokta escinsel arkadasim oldu

0|0
    0|0
  • Nein

0|0
    0|0
  • Olmasi gereken bu zaten.

0|1
    0|0
  • Elbette duyarım trans bir arkadaşım var çok seviyorum onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...