Universite arkadasliklari liseye gore nasil?

Arkadaslar meraba ben lise son sinifa gidiyorum ama uniden cok korkuyorum pek bilgim yok ortami liseye gore nasil bide arkadas cevrem Şu an cok iyi boyle arkadasliklarim olabilicekmi hic kafa dengi birini bulamayip yalniz kalmaktan korkuyorum anlatabilirmisiniz

0|1
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Geneli yapay ve yalancı arkadaşlıklar ama ev yurt gibi yerlerdeki münasebetlere göre değişiyor tabi 👍👍bir de karaktere göre tabiki

1|0
    0|0
    • Lisedeki arkadasliklarin daha mi iyiydi

• Cok sordum ama dusunmekten kafayi yiyicem artik ev arkadasliklari falan o isler nasil

• Genelde sınıf ya da fakülte arkadaşları daha yakın gelir insana, ama dediğim gibi kafası uyuşan insanlar için iyi bir durumdur. Ben olsam kızlar için yurt iyi derdim 😊😊👍👍

En İyi Kız Görüşü

• daha geçici.. lise, hatta ortaokul yıllarında kurulan arkadaşlıklar çok kalıcı oluyor.. ilkokulu saymıyorum, çünkü o biraz alışkanlık bence..

0|0
    0|0
    • Unidekilerin kalici olmasi gerekmiyomu

• Haklisin aslinda

• al görüşünü istediğini yap bana ne :D benim görüşüm diyor lafa bak :) napak napak ya :)

Erkekler Ne Diyor 15

• yalnız kalmazsın liseye göre daha bir bağlı olur ben üniversiteden çok memnunum çünkü herkes ailesinden uzakta seni onların yerine koyuyor

1|0
    0|0
  • kesinlikle okuduğun üniversite ile çok alakalı eğer küçük bir yerde okuyorsan daha sıcak samimi kozmopolit büyük şehirde okuyorsan daha yüzeysel oluyor lakin emin ol lise arkadaşlıkları gibisi yoktur

0|0
    0|0
    • Haklisin bencede herkes farkli soyluyo cunku liseyi aramaktan korkuyorum

• genelde 1 gurup arkadaşın olur onlarla takılırsın liseye göre farklıdır baya nerdeyse 7 24 zamanını onlarla geçirirsin

0|0
    0|0
    • Iste o arkadasliklari bulmak kolaymi

• Cok sagol

• Önemli değil.

• lise arkadaşlarını aratır kesinlikle. Şöyle diyelim çok kişiyi tanırsın çok arkadaşın olur ama aralarında sadece 1 veya 2 kişiyle çok samimi olursun. Ne yazık ki çıkarcı insan sayısı çok fazla...

0|0
    0|0
  • Yapmacık

0|0
    0|0
  • Oldukça Hidrostik İnsanlarla Dolu Ve Bilmem Anlarmısın Ama Oldukça Dejenere Olmuş Bir Toplum Bizimle. Teşekkür Ederim Ayrıca <3

0|0
    0|0
  • o iş şansa kalmış gerçekten :) daha iyi de olabilir daha kötü de :D ama lisedeki salaklıkları ünide göremezsin fazla , bir çok mal var tabiki ama uzak durduğun sürece sıkıntı çekmezsin iyi kişiler çıkarsa karşına üniversite hayatın muhteşem geçer

0|0
    0|0
    • Insallah cikar ya benim karakterimde birileri

• lisenin lafı bile yapılmaz yanında... lise arkadaşlığı nedir yahu? daha boş beleş bir yığın, üniversite öyle değil durum daha farklı

0|0
    0|0
    • Nasil hangisi daha iyi

• Ahhsjsj o yonlerden ortam falan suphem yok zatende gercek dost denebilocek insan olucakmi

• e tabi üniversitede gruplar sayısı onu gemez genelde kişilerin. yani sürekli beraber takılınır filan. bu grupla baya samimi olunur. herşey paylaşılır vs. fakülte bitince de içinden bir kaç kişi ile sonrada görüşülür. genelde böyle olur ve üniversitede kurulan samimi bağ ömür boyu kalıcı olur ;)

• çok daha iyi :D dddd

0|0
    0|0
  • daha iyisi olacak büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • Herkes oyle diyo ama korkuyorum

• la ne korkuyorsun :D herşeyi sorun yapan bir nesil, biraz yaşayıp görmeyi dene, korkulacak birşey yok, daha özgür, daha serbest bir ortam

• Rahatladim biraz sagol sksk

• bende bilmiyorum bu yıl gidip görücez.

0|0
    0|0
    • Gorucez bakalim

• Onemli olan kafa uc bes kisi

• İlahi sen :D ben ne diyorum sen ne diyorsun :) Neysesusalım yoksa birazdan fenerbahçedende konuşuruz :D :D

• daha cinsel

0|0
    0|0
  • Ya şöyle arkadaşın çok ama dostun az

0|0
    0|0
  • Lisede daha samimi olunuyor, üniversite de çoğu menfaat peşinde

0|0
    0|0
  • Lisede ellesiler unide sevisilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kisiye bagli

0|0
    0|0
  • Benim arkadaşlar konusunda işim pek rast gitmedi lakin ünidekiler daha özel oluyor.

0|0
    0|0
  • lisedekilerin yerini tutamadi bende kimse

0|0
    0|0
    • Kizlarin hepsi oyle demis ya ckk mu cekiyosun arkadas sıkıntısı

• yok cok iyi arkadaslar edindim ama lise dostlugu bir baska benim icin

• Berbat nerde o lise arkadaslıkları

0|0
    0|0
  • Daha b. ok

0|0
    0|0
    • Ne acidan

• Ya cok sagol tam merak ettigim seylerdi bunlar iste tek basinasin orda

• Bunu özgürlük olarak algılayıp kendini kaybedenlerden olma. Ben içkide içtim sigara içtim 1 sene kdr gece dışarlara çıktım. Ama hep kendimi korudum çevreden. Nerde durman gerektiğini bilirsen sorun yok arkanda bıraktığın insanları unutma yeter 😉😊

Yükleniyor...