Sizce hangisi daha sadist? Kazıklı Voyvoda mı? Adolf Hitler mi?

Kazıklı Voyvoda:Binlerce Türk'ü ve Bulgar'ı kazıklara oturtmuş. Kazıkların arasında can çekişenleri seyrederek yemek yemiş. Kurbanlarının kanını içmiş ve kanlarıyla banyo yapmış. Fatih Sultan Mehmet'in ordusu tarafından yakalanıp öldürülmüş.
Adolf Hitler:Milyonlarca Yahudi'yi, Çingene'yi, eşcinseli öldürmüş. Sakatları pencerelerden aşağı attırmış. Yahudiler'i fırınlara atıp derilerinden kalıp sabun yaptırmış. Sonradan kuytu bir köşede intihar etmiş. Kavgam isimli bir roman kitabı da yazmış.

• Kazıklı VoyvodaSizce hangisi daha sadist?Kazıklı Voyvoda mı?Adolf Hitler mi?
    46% (28)61% (33)53% (61)Oy Ver
  • Adolf HitlerSizce hangisi daha sadist?Kazıklı Voyvoda mı?Adolf Hitler mi?
    54% (33)39% (21)47% (54)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• voyvodanın tam bir manyak olduğu, kan içtiği , kazığa oturttuğu insanların bağrışlarını izlediği bilinmektedir.. keyifle hem de.. adolf hitler ise , toplama kamplarına bir kez bile gitmemiştir ömrü boyunca.. voyvoda zevk için de adam öldürürdü.. hem de en cani şekilde.. yavaş yavaş ölmesini izleyerek.. Hitler ise kendince bir dava uğruna insanları katletti.. ikisi de sadist ve hasta ruhlu olsa da, bazı açılardan baktığımda, voyvodayı çok daha manyak biri olarak görüyorum.. Hiç olmazsa hitler bir insanla karşılıklı geçip iki kelam edebilen biriydi.. ya da bir kaç yahudiye özel izin kağıdı imzalayıp katledilmelerini engellemişti.. ve kan içme keyfi falan yapmazdı.. ya direkt yaktırırdı ya da kafalarına sıktırırdı yahudilerin.. diğeri resmen vahşet ve yavaş yavaş acı dolu ölümleri izlemekten keyif alan bir deliydi..

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hitler ırkçı olduğu için yapmış.
    Voyvoda kendi halkına da zulmetmiş

Fakirleri toplayıp muazzam sofralar hazırlatıp, yemek sonrası işkence ederek öldürürmüş.

0|1
    0|0
    • Cıne 5 de Tarih ve Medeniyet diye bir program vardı.
      Çok şey öğrendim ordan.

Erkekler Ne Diyor 20

• La uydurma şeyler işte nerde binlercesini öldürüyor. Zaten o zamanın şehirlerinin nüfusu 10 bin felan

0|0
    0|1
  • adolf reyiz başkanımızdır ezdirmem. diğer kont drakula hikayesine can veren voyvoda reyiz ise oda başkan yardımcısıdır ölümsüzdür.

0|1
    0|0
  • Faşizm diye bir ideoloji var nihayetinde ve bu ideoloji, ideolojiler içinde yükselmeye ve taraftar toplamaya en yüksek meyilli olan imiş.

Özür dilerim nerden okuduğumu hatırlamıyorum referans vermek isterdim.

0|0
    0|0
  • ben knk

1|0
    0|0
  • "kavgam" roman değil. kuytu bir köşede değil? yer altı karargahında sevgilisiyle intihar etmis.

0|0
    0|0
  • voyyoda

0|0
    0|0
  • hitler iyiydide yanindakiler kotuydu...

0|0
    0|0
  • voyvoda

0|0
    0|0
  • Sabun yapmak nedir ya askgjkasjgkasj

0|0
    0|0
  • adamım hitlerr

0|0
    0|0
  • Çoluk çocuk katledenlerin kimi öldürdükleri çok mühim mi? Bir müslüman olarak hepsi sadist

0|0
    0|0
  • hitleryi cok seviyorum👆👆👆👍

0|0
    0|0
  • sonunda bizim türkler de Kazıklı Voyvoda yı kazığa oturtmuş. hahaha

0|0
    0|0
  • tabı kı hıtler

0|0
    0|0
  • Adolf candir

0|0
    0|0
  • Hitler e üzüldüm de Voyvoda sonunda güzel bir kazık yemiş münasip bir yerinden 😅😅😅😂😂😊😊👍

0|0
    0|0
  • Benim nick hangisi olduğunu söylüyor sanırım :)

0|0
    0|0
  • B elbette kaç kişinin günahına girdi o adam

0|0
    0|0
  • Yahudileri falan öldürmüş bu canilik değil ki :D gebersin ipneler

0|1
    0|0
  • Voyvoda kavat hitler mein kampf

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hitlerin üstüne yok.

0|0
    0|0
  • İkiside sadist

0|0
    0|0
  • Hitler soykırım yapmaya çalışmış ama kazığa çakmak sadece vahşetlerinden biri vlad drakulasının türü çok olan işkenceleri varmış oyüzden A diyorum.. Israrla Hitler diyenleri Yahudi sevici olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • Adolf hitler

0|0
    0|0
  • Anlayan A der

0|0
    0|0
  • Hitler

0|0
    0|0
  • Hitler bence..😬