Artk erkeklerle aramdaki kimya kopuk gibi geliyor? Ayni seviyede degiliz sanki? Detaya gelin?

Ya mesela birine diyorum ki senin komik buldugun seyleri ben mesela komik bulmuyorum. Kafa dengi degiliz diyorum. Mesela senin icin ne komik diye soruyor :D icimden tabi ben. Bu soru demek geliyor da neyse.. simdide baskasiyla bulussak konusacak konumuz bile olmaz, beni tanimiyosun ki hic diyorum. Bu da konu mu ne mesela diyor 😂😂 ayy kurtarin beni. Kendimi aptallarin arasinda hissediyorum artik yemin ederim. Nedir bu cektigim kafadengimi baya baya bulamiyorum 😂😂

Güncellemeler:
T-squatters psikolojisi bozuk üye herkese catacagina sacma sapan yorum yapacagina biraz kendini gelistir, gerikafali. Vazgectim 18 falan degilsin baya baya 16 dan sonra durmus beyin

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• sen bu dünyaya bir tık fazlasın :D

1|0
    0|0
    • Belki de bazilari bir tik eksik :D ben illa okumus olsun da istemiyorum. De bare sohbet etmek güzel enteresan olsun ya

• Evt yaa aynenn. Cok cabuk sıkılırım, ve hemen kacmak isterim. Karsimdaki kisi rahat ve dogal olcak ki bende öyle olabileyim dmi :D

• eh yani ense tokat surata şamar falan takılacan senle haha :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Yani gözlerine baktığı anda sen neden hoşlanırsın, nelere sinir olursun, neleri komik bulursun ve neler itici gelir hemen anlaması gerekmekte seninle olan kişi.. vay zor zaanat doğrusu.. Beklentileri yüksek olan bir kız oldukça zor iş. :)

0|0
    0|0
    • Galiba sorumu yanlis anladiniz :) benim yazdigim soru bambaska yöne dogru gidiyor cünkü :))

• Evt de tanisma asamasinda ne komik gelir sana diye soran biri normal mi karsilanmasi lazim ozaman :/

• Yok aynı şey değil o tanışıp kaynaşmaya başlandıktan sonra..

• einstein ölmeseydi iyi anlaşırdın

1|0
    0|0
  • kimya bu biraz katalizör ekle :)

1|0
    0|0
  • tek aptal goruyorum oda sensin

0|0
    0|0
    • Hakaret etmekle biryere varilmadigini ögrenememis hayatta. Ay yazik. Acidim sana simdi. 23 yasina gelmis. Kafa hala 18

• yasim 19 kafamda sana bin basar aptal kiz ye engelli sorularini gormek istemiyom findik beyinlisin cunku

• Benle?

0|0
    0|0
  • sen kendinle aynı özelliklere sahip birini aradığın için bulamıyorsun.

0|0
    0|0
    • Ya biraz akli olsun fikri olsun olgun olsun 😂 cok mu sey istiyorum.

• Nasıl bulacan apla acaba bu zekayla alakalı bir durum sen füzyon teorisini, İzafiyet Teorisi, Kuantum mekaniği , Genel Görelilik Kuramı'nı biliyormusun mesela ;)

0|0
    0|0
    • Kuantumu biz üni de isledik ve lise de. Izafiyet teorisini de kendim arastirmistm zamaninda. Hadi bakalim :D

• işte burada zeka devreye girer sohbet kabilyeti gelişmiş çoğu insan zekidir tabi boş konuşan için demiyorum ;)

• Aynen.. bu bos konusmalar fena halde geriyor beni ya.

• sorun kafalarda değil, senin egonda...

0|0
    0|0
    • Egom mu 😂 insan ne komik sana göre diye soru mu sorar ya. bir gidin sacma sapan seyler 😂😂

• Millet bel alti bel üstü soru sorarken, benim bu tür soru sormam da normal bence. Iyi saymadim :)

• Takip talebimi de kabul ediver de, önyargılı yaklaştığım bu kişinin aslında nasıl biri olduğu hakkında biraz fikir sahibi olayım.. ;)

• Kafan dengeliymiş Güle güle oturun :O :D

0|0
    0|0
  • En iisi

0|0
    0|0
  • kafan kiralıkmı sahibinden satılıkmı?

0|0
    0|0
  • Anormalmişsin

0|0
    0|0
  • sen neymişsin be abi :)

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • valla yani kendiini zeki sanıyorsun ama değilsin.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...