Artk erkeklerle aramdaki kimya kopuk gibi geliyor? Ayni seviyede degiliz sanki? Detaya gelin?

Ya mesela birine diyorum ki senin komik buldugun seyleri ben mesela komik bulmuyorum. Kafa dengi degiliz diyorum. Mesela senin icin ne komik diye soruyor :D icimden tabi ben. Bu soru demek geliyor da neyse.. simdide baskasiyla bulussak konusacak konumuz bile olmaz, beni tanimiyosun ki hic diyorum. Bu da konu mu ne mesela diyor 😂😂 ayy kurtarin beni. Kendimi aptallarin arasinda hissediyorum artik yemin ederim. Nedir bu cektigim kafadengimi baya baya bulamiyorum 😂😂

Güncellemeler:
T-squatters psikolojisi bozuk üye herkese catacagina sacma sapan yorum yapacagina biraz kendini gelistir, gerikafali. Vazgectim 18 falan degilsin baya baya 16 dan sonra durmus beyin

0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Nasıl bulacan apla acaba bu zekayla alakalı bir durum sen füzyon teorisini, İzafiyet Teorisi, Kuantum mekaniği , Genel Görelilik Kuramı'nı biliyormusun mesela ;)

0|0
    0|0
    • Kuantumu biz üni de isledik ve lise de. Izafiyet teorisini de kendim arastirmistm zamaninda. Hadi bakalim :D

• işte burada zeka devreye girer sohbet kabilyeti gelişmiş çoğu insan zekidir tabi boş konuşan için demiyorum ;)

• Aynen.. bu bos konusmalar fena halde geriyor beni ya.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...