Benim siyasi görüşüm o kadar yüceki üzerime sovyet toplarıda düşse vazgeçmem bu yoldan kimler bizden?

Görelim turancıları bilsemki sonum enver paşa gibi alcak bir adım atarsam şerefsizim bizik davamız milliyetçi türkiye turana kadar diğer görüşler ise gelip geçici heveslerdir?

Güncellemeler:
Devam
Hade

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• bence milliyetcilikle dogru islam'a inanan kisiler ittifak edip Buyuk Turkiye yi olusturmali. Hem catisinin altinda tum Turkleri toplayip hemde dunyaya tekrar bir Islam devletini olusturmali. Dusman kendi cikarlari icin cok guzel ittifak etti birbirleriyle bizde kendi cikarlarimiz icin ittifat etmeliyiz. Cunki bana kalirsa iki kesimde artik su ulkedeki vatan hainlerine dur demek istiyor. Dogru islam'a inanlar zaten milletine canini feda eden sehit olmak icin can atabilen insanlardir.

0|0
    0|0
  • Boşver kardeşim milliyetçiliği, namusunu vatanını koru yeter kardeşim. Peygamberimiz dediği gibi arabın araba üstünlüğü yoktur. Kendini geliştir dil öğren oku iyi yerlere gel toplumun kalkınmasına yardımcı olur okuma rekabeti artır böyle yaparak inan daha milliyetçi olursun. Devir ilim bilgi çağı

0|0
    0|0
  • turan işi ütopya be daha gerçekçi olmak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...