Neden sevgilim olmadı?

Lise sonum. Boyum 181 kilom 72 tipim normal. Bakımlıyım, güzel ve temiz giyinirim. Karakter olarak merhametliyim, bazen gereksiz sinirlenirim, biraz alınganım, kasıtlı olarak kimseyi kırmam, her şeyi kafama takarım. İki üç kız yakınlaşmak istedi ama ben pek hoşlanmadım. Sizce neden hiç sevgilim olmadı? Lise bitmeden biriyle çıkmak istiyorum artık moralim bozuldu bir yandan da derslerime çalışıyorum.

Güncellemeler:
Güncel Herkese +1

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Egolusundur, veya öyle gorunuyorsundur o yüzden kkizlar sikinti yapiyordur

0|1
    0|0
    • Egom yok, kendimi beğenmiş biri hiç olmadım.

• Haklı olabilirsin ama ben herkee konuşurum espiri falan yaparım sence ne yapmalıyım?

• Hic bir fikrim yok

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir de uni dene

0|1
    0|0
    • #SoruyuSoran Kardesim belliki sendede kizlara karsi cekingenlik sorunu var, eger cekingenlik varsa hayatinin herdoneminde birseylere engel olcagi icin bunu kesinlikle yenmen gerek. Bendede vardi onceden psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenlik utangacligin yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

• Burcun ne

0|1
    0|0
    • Ikizler burcumun genel özelliklerinin tamam belirgin şekilde taşıyorum.

• Neden acele ediyorsunki?

• Arkadaşlarımın hepsinin sevgilisi olmuş benim neden yok diye moralim bozuluyor

Erkekler Ne Diyor 1

• yaşın baya gen bekle gelir

0|1
    0|0
Yükleniyor...