Yeni gelin evleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Abartılı, pembişli, gösterişli hepsi birbirinden özenti yeni gelin evleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Özenti Gelin Evleri

Yeni gelin evleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ev bakıyorduk yazın, emlakcı cok begeneceksiniz diye bir ev gösterdi ve evin bütün duvarları pembeydi. Yeni evli bir cift evin bütün duvarlarını pembeye boyamıs, retinam kanamıstı.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence tamamen gosteriş

2|0
    0|0
  • Çok yapmacık geliyor genelde ruhum sıkılıyor o evde

1|0
    0|0
  • B. ktan program

1|0
    0|0
  • Ne zaman görsem bu tür bir dekorasyon anlayışını, zihnim ''kezban dedected alarmı'' veriyor!

1|0
    0|0
  • Abartılı evet. Ama insanlar seviyor şatafatlı görünmeyi :) Bana sıkıcı geliyor :(

1|0
    0|0
  • kusasım var

1|0
    0|0
  • Bişey dusunmuyorum cani cehenneme :)

1|0
    0|0
  • rahat edemem kedicik :D

1|0
    0|0
  • Ne olsun istiyonuz? 0_0

0|0
    0|0
  • Para bol bul savurur. Sonra geçinemiyoz eşiğine gelir

0|0
    0|0
  • Bence çok tatlı ve çok hoş duruyor :)

0|0
    0|0
  • Kızlar yeni yuvalarına pek önem gösteriyor. Böyle şirin şirin. Ben seviyorum şahsen. :)

0|0
    0|0
    • Bende yeni evliyim 2 sene dolmadı daha, herşeyimi çöp kovama kadar özenerek seçtim ve hatri sayılır para harcadım. Önem göstermek herşeyi pembişkoya çevirmek değil bence. Zevkliside, zevksizede internetten gordugunu uygulamaya calisiyor.

• Haklısın, bir ömür mutlu olmanızı dilerim. :) İnşallah eşim olacak bayan da böyle ilgili olur evine. :)

• tamam tamam kıskanma sanada yaparlar :)

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...