Kapat

Sevgilim bazen annesiyle uyuyomuş?

Arkadaslar sevgilim 26 yasında bazen annesi çağırıyomus oglum diye sarılmak icin gidiyomuş yanına yatıyomus cok abes geldi bana. Sapıklık olarak dusunmeyin bnim düşüncemi ama tuhaf degil mi ya, 10 yaşında değilki kazık kadar adam. Hatta en cok sinirlendim bu duruma ne kınarsam başıma geliyo dedim. Yanlış mıyım?

0|1
14|16

En İyi Erkek Görüşü

• 22-24 yaşları arasıda olmalısın. şimdi bu çocuk senden ayrılsa salya sümük ilk annenin yanına gidip yanında uyuyacaksın. Anne herkes için kutsaldır sığınılacak bir limandır ha bana sorarsan, aynı odada kız arkadaşım dışında başka bir kızla kalmam annem dahi olsa :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• uyusun da büyüsün ninni

1|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• Annesi Tuvalete Gitme Dese İçine Yapacak Çok Erkek Var.

#Not: Annesi İle Yatmasında Herhangi Bir Mahsur Yok.

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • ensest kokusu geldi burnuma

0|0
    0|0
  • trollemiş seni

0|0
    0|0
  • yoooook HAMUNA

0|0
    0|0
  • Demek ki neymiş kınamamak gerekiyomuş

0|0
    0|0
  • ne olmuş bunda anne yanı en huzurlu ortam yazık ya bu mu derdin

0|0
    0|0
  • Burda abes olan birşey yok ki. Şu ön yargılardan kurtulun artık

1|0
    0|0
  • garip

0|0
    0|0
  • Oha felan oldum. Direk psikolojik tedavi gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum tuhafıma gitti benim ya. Uyumuyomus ama yanında yatıyomus kalkıyomus sonra.

• Haklısın kıskanmakta evlenince oğlunu çok kıskanır gelini valla paylaşamaz;)

0|0
    0|0
  • olabilir ne var ki bunda annesi sonuçta kaç yasında olursa olsun annesının gözunde hala bebektir :)

1|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Saçmalama koçero :D
    Anası onun isterse 80 yaşına gelse gene anası :D

0|0
    0|0
  • lan siz hastamısınız nevar bunda annası o annası nolcak yatar anne gibisi var mı :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• Belki sevgilin senin gözünde büyük ama annesinin gözünde hâlâ çocuktur.
    Bir insanın bir annesi vardır unutmayalım
    Panda Duygusallaştı 🐼

1|3
    0|0
  • Böyle kızlar yüzünden oğlumu evlendirmicem 9 ay ben taşıyım ben doğurayım ben büyütüyüm yetiştireyim bütün cefasını ben çekeyim sonra 26 yaşına geldi diye sarılıp uyumayım yok öyle 40 yaşında da sarılarak uyurum 50 yaşındada. Bu ana kuzuluğu değildir ben zaten ana kuzusu erkeğe karşıyım ama o kadına hakkını vermek lazım

0|1
    0|0
  • Ana gibi yar olmaz Bağdat gibi diyar olmaz demişler zamanında.

1|1
    0|0
  • Yanlışsın ne var bunda

1|1
    0|0
  • ohaaa tabikide haklısın bacım herif 26 yaşında valla benimkide 30 yaşında ama annesinin yanına yatmak nedir evlenemezsinde onunla kız ilerde annem çağırdı uyuyamıyomuş der gider valla herif 26 yaşında kazık kadar ne ana kuzusuymuş bu böyle şok oldum şu an

0|0
    0|0
    • Ben de sinir oldum. Ve kadınlar kulübünde böyle bir konu okumustum 27 yasında herif anasıyla yatıyodu annem uyuyamıyomdiye kınamıştım. Ay sinir oldum ya birlikte uyumasalar bile sacma sapan bisey bu. Napcam bilmiyom 😂

• @Çikolatalı_Panda olabilir ama 26 yaşına gelmişsin sonuçta sarılır öper tamamda ama o zaman annesi emzirsin bana çok abes geliyor ben kabul edemem böyle birşeyi şahsen anasıyla uyuyan adamın benim yanımda pek işi yok açıkcası

• Herkesin 10 tane annesi yok tek bir annesi var ve onu kaybetme korkusuda var yanına yatar sarılır belki uyursa kendini iyi hisseder ön yargı sizinki

• Hayatta buyuk konusmaktan kacindim yuh be 26 yasnda:)

0|0
    0|0
    • Vallahi ne kınarsam basıma geliyo :( :( ya uyumuyormus ama mesela sarılıyomus gidip yanına yatıyomus kalkıyomus sonra yine de tuhaf değil mi?

• Birlikte uyumuyolar tabi babası var

• Ilginc ya ana kuzusu:))

• Ne var bunda ya? Olamaz mı yani? Ben 19 yaşındayım. Benimde babam işe gittiğinde annem yanıma gelir uyur. Yaş ilerledikçe daha çok sevilmek istiyorlar sanırım...

1|0
    0|0
  • Olabilir , annesi sonucta. evladi 40 yasinada gelse ona fark etmez. o onun goz bebegi

0|1
    0|0
  • Gayet normal ana kuzusu

0|0
    0|0
  • ana kuzusu yani uzak dur

0|0
    0|0
  • böyle düşünmen normal.. devir kötü her türlü insan var sapıklıklar diz boyu.

0|0
    0|0
  • Çok ana kuzusu var.

0|0
    0|0
  • bende ilk kez duydum peki babaları yok mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...