Hayatınızdaki en büyük hayal kırıklığı neydi?

Hayatınızdaki en büyük hayal kırıklığı nedir? Ve affedebildiniz mi?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Annem oyuncak almıştı bana aldı sanmıştım aşırı seviniyodum eve gittim tam oyuncağı açıcam dedi ki o senin için değil (anasınıfına gidiyordum 2001 di sene oyuncak bağışı varmış sınıfa en çok oynamak istediğim oyuncakla arkadaşım oynamıştı ben izlemiştim onu hiç oyuncak almazlardı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onu bırakmamam için yalvaran birini bırakmayıp, ailemi karşı alıp, bir kaç ay sonra ailesinden korkup beni terkeden birine inanmakla hayatımda ki en büyük hayal kırıklığını yaşadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Guven hissiyatini duydugum tum insanlar hayatimin icine kaka yaptigindan beri hayal kirikliklarinin kralini yasadim ben :)

0|0
    0|0
  • Boğaziçi Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliğini kazanamamam.

Ve İTÜ - Bilgisayar Mühendisliğini de 6 puanla kaybetmem.

0|0
    0|0
  • Kendim sanırım. Ama affettim mi ondan hala emin değilim. Zararın neresinden dönsen kârdır deyip duruyorum.

0|0
    0|0
  • Poh var gibi gittim sevdim birini! Çokta gerek vardı ya !

0|0
    0|0
  • hamburg maçı üst olmadı :D

0|0
    0|0
  • Amerikanin harika oldugunu sanmam

0|0
    0|0
  • Tamam dedim bu gerçek aşk...
    Dost bildiğim herifle aldatmayaydı iyiydi

0|0
    0|0
  • Benim hakkımda hiçbir şey yapmamış iyi bir insana çok fazla değer vermek..

0|0
    0|0
  • Aslinda uzun hikaye ama babamin bir tek sozunu dinlemedigim icin cok pismanim ve kendimi affetmiyorum

0|0
    0|0
  • Hayatımın her anı farklı hayal kırıklılıkları ile dolu, şu an da kıyaslayamayacağım.

0|0
    0|0
  • Hatırlamadığım kadar cok

0|0
    0|0
  • tayyibin 14 yıldır iktidar olduğu bir çağda doğup yaşamak ya daha büyük hayal kırıklığı var mı?

0|0
    0|0
  • kısa boylu ve müslüman olarak dünyaya gelmem...

0|0
    0|0
  • Affetmem

0|0
    0|0
  • Sustuklarımdir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• uzaklığın sorun olmayacağını garanti edip beni kendine bağladıktan sonra "uzaktan olmuyo yea" diyip terkeden sevgilim.. tabi ki affetmedim

0|0
    0|0
  • Affedemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...