Sizce bu ülkede neden kutuplaşma var neden insanlar birbirine düşman bu ülkede?

Sizce bu ülkede neden kutuplaşma var neden insanlar birbirine düşman insanlara bakıyorum kin var nefret var ayrışma var aklına ne gelirse var ama maalesef insanlar birbirini sevemiyor insanlar sağcı solcu diye ikiye ayrılmış kalp kırma had safhada materyalist bir toplum olduk sizce bu ülkede neden kutuplaşma var? bana sorarsanız biraz kutuplaşmayı bizler de körüklüyoruz çünkü birbirimizin görüş ayrılıklarına tahammül edemiyoruz sırf siyasette değil sporda da var Fenerlisi Galatasaraylısı Beşiktaşlısı herkes birbirine düşman sizce bu kutuplaşmayı biraz biz körüklemiyor muyuz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dış miraclar ve buna göz yuman akp ve bunu kışkırtan akp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kutuplaşmayı mevcut hükümet başlattı, şucu bucu diyip insanları bize karşı kışkırttı.

0|0
    0|0
    • @Emre_ ama ben düşünüyorum da kutuplaşmayı biraz da toplum olarak biz körüklemiyor muyuz kutuplaşmayı? çünkü herkes birbirine düşman halbuki eskiden böyle değildi insanlar birbirlerinin siyasi görüşlerine ya da mezhebine bakmaz insanlığa bakardı yani demek istediğim şu ki insanlarda maalesef sevgi denen bişey kalmamış yani biraz da biz birbirimize giriyoruz solcular sağcılara düşman sağcılar da solculara düşman

• bir taraf batıya bir taraf foğuya yöneldiği için

0|0
    0|0
  • Daha çok sağcıların aptallığı

0|0
    0|0
Yükleniyor...