Kendin misin yoksa bir maskeyle mi yaşıyorsun?

Kendin misin yoksa bir maskeyle mi yaşıyorsun?Kendin olabilmek söylemesi kolay yapmsı zor işlerden,
Sen kendin misin yoksa bir maskeyle mi yaşıyorsun?

1|0
37|40

En İyi Erkek Görüşü

• Kendim gibi yasiyorum ama bazen hepimiz iki yuzlu olsbiliyoruz. Icimiz kan aglarken gulebiliyoruz ve aklima hamlet in Opelia ya soyledigi soz geldi.

2|0
    0|0
    • Sözü de alsaydık

• Tanrı size bir yüz vermiş siz kendinize bir tane daha yapıyorsunuz. Bu iki yarım kimliğin arasındaki savaş... Olduğumuz kişi ve davrandığmız kişi arasındaki savaş kazanılamaz.

• Teşekkürler çok iyi

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 36

• Ben benim hep benim. Ama iş yerinde farklı, ne derdim olursa olsun o an mutlu maskemi takıyor güler yüz ile geziniyorum

1|0
    0|0
  • tamamen kendimim :D

1|0
    0|0
  • Kendimim :D oyüzden kimseyle görüsmüyorum zaten 😂 Bu hayatta anca maskeli olmak ise yariyor

1|0
    0|0
  • Bende kendim gibiyim fakat çevremdeki insanlara da maske gibi geliyorum o da ayrı bir iron yani ben şimdiye kadar neysem hep öyle kaldım ve kalmaya devam edicem

1|0
    0|0
  • Maske takıyorum. Ama ne olursa olsun maskemi de gerçeğe çevirmeye çalışıyorum. Yani kısacası maske takmak istediğim zamanlar değişmek istediğim zamanlar oluyo. Maske takabiliyorum da.

1|0
    0|0
    • Bence kişisine göre davranıyorsun

• Olblr de ztn değişince tüm insanlara karşı değişiyorum. Ruhumu değiştiren şeylerden sonra insanlara farklı gelmeye başlıyorum. Ama benim yalan yüzüm yok. Tamamiyle gerçek yüzümü görüyolar insanlar. Sadece değiştiğim zaman maske takmış gibi oluyorum.

• Anladım, doğrusunu yapiyorsun

• Neysem o'yum

1|0
    0|0
  • Tabi bazen maskeli baloya girdiğim icin ayak uydurmam gerekiyor

1|0
    0|0
  • anlamıyorum insanlar var hayatımda ve kendim olarak hissettiğim çok az diğerlerindeyse kimdim bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Her zaman kendim olurum

1|0
    0|0
  • Maske var yalan degil mecbur gizlettiriyorlar

1|0
    0|0
  • Kendim

1|0
    0|0
  • kendimim

1|0
    0|0
  • Herkesin kendine özel gir maskesi var!

Maskenizin alt kısmını göstermek istediğimiz kişilere gösteririz zamanı gelince..

1|0
    0|0
  • Kendimim

1|0
    0|0
  • kendimim bu yüzden sevilmiyorum

1|0
    0|0
  • maskem var :( istesemde çıkaramıyorum. özgür değilim...

1|0
    0|0
  • ortamına göre degişiyor ama genelde nasılsam öyleyim 2. dönem nakil yaptım sınıfta da kendimi pek ifade edemedim bir tek orada kendim gibi hareket edemiyorum

1|0
    0|0
    • Orada da kendin oll😊

• ya sınıfta bir kaç erkek var ve herkesle bir ugraş içindeler dalga konusu yapıyolar onların hedefi olmamak için sınıfta kimseyle muhattap olmuyorum 1-2 kişi onlarda olmasa da olur farklı sınıflarda daha çok arkadaşım var :)

• Anladım iyi yapıyorsun😊

• Kendim gibi oldugum için kaybeden ben oldum her zaman.

1|0
    0|0
  • Neyse o yum. aynısınıyansitriim

1|0
    0|0
  • Mutsuzum yuzumde mutluluk maskesi var o kadar

2|0
    0|0
  • Rahat değilim insanlara karşı
    Maskeliyim

1|0
    0|0
  • Maskeyle yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Bilmem. Bazen o maskeyi bende takarım

1|0
    0|0
  • Mümkün olduğunca kendimim :D

1|0
    0|0
  • Herkesin bir maskesi vardır.

1|0
    0|0
  • Maskeyle yaşıyorum.

1|0
    0|0
  • Kendim

1|0
    0|0
  • Yüzde yüz kendimim.

1|0
    0|0
  • Her zaman kendimin bu yüzden de seveyim çok yoktur :)

1|0
    0|0
  • Olduğum gibiyim neysem o ama sadece kendime ait sırlarım var tabiki

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6
Yükleniyor...