Bişey danışmak istiyorum?

Ya arkadaşlar bu sene lise sondayım. Mezuniyet balosu için hazırlıklar başladı ve belki de bitti diyebilirim. Paralar filan toplandı, arkadaşlarım çoktan elbiselerini aldı. Ben okulumu ve arkadaşlarımı sevmiyorum. Ama mezuniyete katılmayı da istiyorum hep bunu hayal etmişimdir liseye başladığımdan beri. Kavalyem yok ama bilmiyorum böyle elbiseleri filan gördükçe içim gidiyor. Kız arkadaşlarımın bu konu hakkında konuştuğunu duydukça üzülüyorum, ben de mi gitsem diyorum. Geçenlerde organizasyonu yapan hoca da geldi benle konuştu. Gelmemi istedi filan. Ya ne dersiniz sizce katılayım mı?

0|1
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bir defa mezun oluyosun git tabi ki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Katılma boş iş

0|0
    0|0
  • Katıl tabi sosyal ol biraz

0|0
    0|0
  • katılma

0|0
    0|0
  • katılmazsan nolcakki hepinizi dagılcaksınız zaten 2 ay sonra herkes unutcak birbirini

0|0
    0|0
  • Sen yalniz olmayi sewiyon anlasilan haa

0|0
    0|0
  • Naaap biliomusun karizma bir kavalye bul ve baya biraz gec git baloya ve fazla durmayin bir ugrayip cikin... sonraki gunler ve yillar sen unutulmazsin :) :)

0|0
    0|0
    • haha güzel fikirmiş ^^ anca kuzenim olabilir

• Ne zaman bu balo

• 9 haziran

Kızlar Ne Diyor 7

• sana şöyle diyim, ben de orta okulda arkadaşlarımı hiç sevmezdim. mezuniyete gittim bir daha hiç kimseyle görüşmedim. sadece 2 kişiyle görüşüyorum. içinde kalmasın. git. kavalyeye ihtiyacın yok.

1|0
    0|0
  • Katil canım bir kere oluyor sonuçta sonra pişman olma git güzel güzel giyin istersen hiç yerinden kalkma ağır ağır otur yerinde ama o kadar güzel ol ki millet senin etrafında olsun

1|0
    0|0
  • Katıl tabii her zaman mezun olmuyorsun ki sadece 1 kereliğine mezun olacaksın. 1 gece eğlenir stres atarsın

0|0
    0|0
  • Git bence. içinde kalmasın. sonra pişman olursun gitmedim diye

0|0
    0|0
  • Git tabi sonra üzülürsün bence

0|0
    0|0
    • üzülebilirim evet çünkü geçen sene sevdiğim çocuğun sevgilisi de gelecek büyük ihtimal.

• Bişey✖
    Bişiy✖
    Birşey✖
    Bir şey✔

0|0
    0|0
    • çok sağol aydınlattın

• adamın işi yok gelmiş burada tdk lık yapıyor. hoş onun da bir saygınlığı kalmadı artık ya neyse. işin gücün yok mu kardeşim senin?

• ben gitmemiştim hiçte üzülmedim üniversitedekine gidersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...