Cok sinirliyim nolur bakarmisiniz?

Benim üç kisilik bir arkadas gurubum var
Bugun serviste arkadaslarim bana dediki bugun beraber oturalim sen teklide otur dediler sonra ya da ablamla otur dedi biri bende banane ben ablanla oturmam dedim ve ablasi ordan sanki ben senle otrmaya cok hevesliyim gerizekali dedi ve sirf arkadasimin ablasi diye ses etmedim ordan iki uc kisi ablasina oo iyi lafi koydun dediler benim sevmedigim iki uc kisi o kiza ve kahkaha attilar bana bakarak ve ben cok sinirliyim napicam

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• yasin 30+sa buyyuk dert bu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başka arkadaşlar bul ve onlarla takıl.

0|0
    0|0
    • Onlarsiz yapamam 7 seneeleik arkadalsarm

• Biliyorum ama bu zamana kadar hep yanimda oldular beni hep satsalarda boyle zor zamanimda hep yanimdalar bilmiyorum

• onlar seni satıyor işte, senin bunu anlayıp onlara ders vermen lazım, düşünsene en havalı sensin herkes seni kıskanıyor falan

Erkekler Ne Diyor 4

• sınır yapma

0|0
    0|0
  • Boşver takma kafana...

0|0
    0|0
  • niye o sırada önünüze bakın lan cadılozlar demedin :)

0|0
    0|0
    • Laf attim o gulenlere bana gulenlere laf attim cokmu komik falan diye ablasi resmen assagladi beni orda senle oturmaya cokmu hevesim gerisejali dedi herkes bakti beni sevmeyen kisiler guldu kahakja atti bana o kizada iyi koydun sozu falan dedile4

• ablasıda çok sert konuşmuş hani

• Yeni arkadaş grubu kurcan :)

0|0
    0|0
    • Onlar sozde en yakin arkadasim ama beni orda ezerek herkesin ivinde biz beraber oturucaz sende tekliye gec dediler beni ezerek ve orda cok kucuk dustum arkadasimin ablasida oyle diyince yerin dibine girdim intihar edicem bu sinirle

• Bence o kadarda abartma , sonuçta bazen böyle şeyler olur. Hem arkadaş zanetigin kişilerin gerçek yüzünü böyle bir olayda test etmiş oldun. Bazen şükretmek gerek , ya çok zor bir durumda , onlara çok muhtaçken böyle bir şey yaşasaydın?

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaşlarını yeniden gözden geçirme vakti gelmiş. Yaş kaç?

1|3
    0|0
    • 18 yasindayim
      Ama en yakin arkadaslarim yuzunden oldu resmen beni assaglayarak sen teklide otur biz birlikte oturucaz ya da ablamlada oturabilirsin dediler bende ablanla oturmam dedim arkadasimin ablasi hemen ordan bagirarak ay sanki ben senle oturmaya cok hevesliyim gerizekali falan dedi orda sirf arkadasin ablasi diye ses etmedim sonra orda beni sevmeyen kisiler o kiza oo iyi koydun lafi falan diyip kahakja attilar gulduler falan

• Ben hep diyorum zaten herkes ezik goruyo vs diye arkadaismada dedim yani bunu sence onun icin mi geliyolar geliyllarsa neden

• Zeka olarak az gelişmiş insanların kendilerinden zayıf gördükleri kişilere böyle davranma gibi huyları var malesef :(
      Sen umursamaz ve ezikmiş gibi görünmezsen değişir tavırlar.

• bu ne yaa abi bu sitede yöneticiler nerede? İlk okullu bebenin derdini dinliyoruz şaka gibi ya.

0|0
    0|0
  • İçinde tutmasaydın keşke yaşayacaksın böyle şeyler olur öyle. Ama o an içinden kızıp bağırmak geldiyse bağırman gerekirdi.

0|0
    0|0
    • Ama en yakin arkadaslarim yuzunden oldu resmen beni assaglayarak sen teklide otur biz birlikte oturucaz dediler ve sonradan ya da ablamlada oturabilirsin dedi arkadasim bende ablanla oturmam dedim ablasida ordan sanki ben senle oturmaya cok hevesliyim gerizekaliya bak be falan dedi orda beni sevmeyen kisiler kahkaha atti o kizada iyi koydun lafi falan dediler

• Arkadaşların gerçekten arkadaşın olsa orada seni ne olursa savunur aralarına alırlardı.

• beş yaşında felan mısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...