Konusmamla dalga geciyorlar?

arkadaslar ben rusum. annem rus daha doğrusu. konusmamla dalga geciyorlar. ama eminim ki yazı dilinde cok daha kurallıyım :D ama sinir oluyorum artık ne tepki verebilirim :D

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• erkekler rusa bayiliyor de yeterlidir

0|0
    0|0
  • rusların konuşmasına bayılırım çok tatlı bir dil gerçekten merak saldığım bir dil :)

1|0
    0|0
  • cok tatlı oluyolar bnnce jdsds

0|0
    0|0
    • ahahahaha teşekkür ederiz o zaman :D

• Ben "R" harflerini söyleyemiyorum mesela o yüzden bana hep Fransız / İngiliz derler durumunun benden kötü olduğunu sanmıyorum ;)

0|0
    0|0
  • Devushka net problem

0|1
    0|0
    • problem. problema olucak :D

• İşte yazma konusunda özürlüyüm ha ingilizce dersen ana dilim gibi yazar okur konuşurum yanda alamanca rusçam iyi duzde benim konuşma dilinde de sahilde öğrendim fotoğraf satarken

• hımmm ne güzel

• O degilde ucaginiizi iyi dusurduk ha

0|0
    0|0
  • Takma bence benimde saclarin kivircik dye alay ediyolardi kucukken smdi alay edenlerin hicbiri in saci yok :)

0|0
    0|0
    • diyorum zaten yazi dilinde daha kurallıyım çoğundan :)

• şu an bende öyle düsünmeye basladm yorumlardan :)

• Tamam ozaman problem yok :)

• Sanane diyebilirsin.

0|0
    0|0
  • haha nasıl konuşuyo haha şuna bakın :D dfdfdf

0|0
    0|0
  • hangi allahsız bir rusla dalge geçebilir nerde o ger*zekalı söyle kafasını kırayım :D

0|0
    0|0
  • Tepki vermen için yapıyorlar bence. Ben olsam öyle yapardım. Çok hoş oluyor çünkü :)

0|0
    0|0
  • Benimde rus kız arkadaşım var sadece metttrobüss olayına hastayım :D

0|0
    0|0
  • ses kaydı atman lazım anlamamız için

0|0
    0|0
  • Senin topragina kurban

0|0
    0|0
  • Ekaterenburg mu neresi?

0|0
    0|0
    • Саратовская область ( Saratov )

• Küfür deyince aklıma şöyle bir anım geldi :-D Benim Azerbaycan Türkü olan bir arkadaşım var :-D Birgün Türkiye'de dolaşırken yolunu kaybediyor ve karşıdan gelen bir kıza adres sormak için yanına gidiyor :-D Azerbaycan Tğrkçesinde "Azmak" kaybolmak, yolunu kaybetmek demek, Türkiye Türkçesinde ise "Azmak" cinsel açlık çekmek demek :-D İşte bu Azeri arkadaş kayboldupunu belirtmek için kıza yaklaşıp "Hanımefendi ben azdım" diyor, kızda bunu yanlış anlayıp, bizim Azeri arkadaşa sapık deyip yüzüne çantayla vuruyor :-D Azeri arkadaşta ne olduğunu anlamıyor :-D

• @KızılErik2 kotu bir anı olmuş üzüldüm :D

• Takma kafani onlar dalga geçmeye başlayınca onlara hoşt de köpek yerine koymus olursun

0|0
    0|0
  • boşver geçsinler

0|0
    0|0
  • Ukraynalı kız arkadaşım var, bence çok tatlı konuşması.. Dalga geçenleri sallama aynada arkalarına hiç bakmamış olanlar onlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bizımla diyılsınız de onlara :D

2|0
    0|0
    • ahahahahhahahaah cok guzeldı bu :D

• yaaaaa :) çok mutlu ettin şu an beni çok teşekkür ederim :)

• gerçekler :)

• İnsanlar dalga geçecekleri insanları özelliklerine göre seçmiyorlar, dalga geçmek istedikleri insanda kusur arıyorlar. Rusça da biliyorsundur muhtemelen, onlardan önde olduğun için kıskanıyorlardır bence hiç umrunda olmasın lkjfşsdklsf

0|0
    0|0
  • ben türküm ama turkcem bozuk benlede dalga gecıyolar bosver :D

0|0
    0|0
  • Diksiyon kursuna gitmeni öneririm büyük faydası olacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...