Dini duygularımı kaybettim ne yapsam geri gelirr?

çaresizim artık bıktım. dini duygularımı arkadaş çevrem yüzünden kaybettim ve bu beni bitiriyor. sürekli kendimi boşlukta hissediyorum sürekli ağlama isteği geliyor derdime çağre bulun ya

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelik ile geçmiş olsun. Kalbin kötülükten ve manevi uzaklaşmadan dolayı kap kara olmuş. Dini sohbetler dinle Dr. Zakir Naik videolarını izle youtubeden, İçinden sürekli "ALLAH, Allahu ekber, Sübhanellah, Elhamdulillah" de sen zikrettikçe kalbin yavaş yavaş temizlenir. Ama şunu unutma ALLAH (C. C) istemezse biz ibadet etmeyi bile dileyemeyiz. O yüzden Rabbimizin sevgisini ve rızasını kazanmaya bak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ağlama isteği rahmettir. Öncelikle arkadaş çevreni gözden geçiriyorsun. Nerde hata yaptığını sorguluyorsun ve hatadan vazgeçiyorsun. Günlük Kuran ve dini kitaplar oku. Telefona dini uygulamalar indir her daim elinin altında okuma fırsatın olur. Hadis okumaya bak fıkıh oku. Takıldığın yer varsa bana sorabilirsin.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarınla ne alakası var made3m bozuluyor bırak onları

0|0
    0|0
  • Garip...

0|0
    0|0
  • İlk başlarda bana da oluyordu ama zamanla alışıyor ve ne kadar doğru bir kara verdiğini anlayıp mutlu mesut yaşıyorsun.

0|0
    0|0
  • Psikolojik

0|0
    0|0
  • Ilahi dinle

0|0
    0|0
  • Youtube ' hayalhanem ' yazip videolari izlemek faydali olabilir

0|0
    0|0
    • Pilot kalemle allahı kanıtlamaya çalışan elemanlar mı :D

• Çaba değil de boşa kürek çekmek gibi geliyor bana. Verdikleri basit örnekler amatörü eğlendirir sadece :) Bende boş durmuyorum hafız ateizmi yaymaya çalışıyorum evrende :D

• Yay bakalim cehennemde kadro sorunu yok 😄

• sabah namazını tek başına dinle bende işe yarıyo vesselam

0|0
    0|0
  • Namaz kılmaya başlayacaksın, bende başlayamadım kendime hep küfür ediyorum bu yüzden

0|0
    0|0
  • hacca git

0|0
    0|0
  • Dogru yoldasin bosluk degil o ozgurluk !

0|0
    0|0
  • kardeşim bunun iki sebebi bir ilim eksiğin bunun için gazalinin kimyayı sadet ve ahiret kitabını oku, diğeri ise bu dilde sadeleşme yüzünden din yabancı gelmiş olabilir eski kelimelere bir aşinalığın olsun bari. ayrıca arkadaşların bu kısa geçici hayatta var hiçbirisi sonsuz hayatın kadar değerli değil gerekirse arkadaşlıktan çıkar onları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir tövbe çek ve dua et. Asla Allah seni yalnız bırakmaz, yasin kaç acaba arkadaş ortamı derken?

0|0
    0|0
  • sözler köşkü de izleyebilirsin youtubetan belki yardımcı olur

1|0
    0|0
  • Ayin yapabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...