Genelevden Bir Kadınla Evlenmek Doğru Olurmu?

Arkadaslar sonucta onlar da insan ben onlardan biri ile evlenmek istesem ne düşünürler ya da sizce dogru olurmu

1|1
11|10

En İyi Kız Görüşü

• O kişiyi o hayatta kurtardığım için sevap bile işlersin onlar o işi zevkine yapmıyor. Belki de bir erkek yüzünden oraya düşmüştür.
    Belki de babası, belki de kardeşi, belki de amcası, belki de dayısı, belki de kocası belkide sevdiği adam tarafından. s

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen ve o istedikten sonra herkese bok yemek düşer onlarda insan hayvan ya da seks robotu değiller duyguları var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Olabilir ama elalemin laflarına sağır olman gerek yoksa mutsuz olursunuz

0|1
    0|0
  • Ben seveceğim kişinin geçmişini karıştırmaktan hoşlanmam ancak ileride yapmayacağından nasıl emin olabilirsin?

0|1
    0|0
    • Gecmişi neden karastırayımki ben asla öyle bir sey yapmam ve gecmişi yasadaklırı geri de o gözle bakar ve tertemiz duygularla yeni bir hayat baslar

• Neden olmasın, dediğin gibi onlarda insan. Bunu kaldırabilirsen, karakterli birini bulursan olabilir

0|1
    0|0
    • evet aynen öyle hiç kimse zevki yapmıyor

• Gerçekten seviyosan gerçekten istiyosan geçmişini önemsemeyi göze alabileceksen evlen ama iyi düşün

1|0
    0|0
    • Evet istiyorum gercekten gecmisi önemli değil onlarda sonuç bir serefsizin tuzağıyla o yola düşmüşlerdir ben de onların daha temiz yürekli oldugunu düşünüyorum

• Hakkında hayırlısı olsun

• Tesk ederim

• Ne tuhaf insanlarsınız...

0|0
    0|0
  • ileriye yatırım yapcam diyosun

0|0
    0|0
    • Dalga gecme ben ciddi bisey sordum

• sen bilirsin senin hayatin

0|0
    0|0
  • Iyi bir insansa

0|0
    0|0
  • nisa suresinde zina eden ve Allah a sirk kosan bir kadinla zina eden ve Allah a sirk kosan bir erkek evlenmeli ama sen bakir degilsen dinen uygun evlenebilirsin ama bakirsen evlenemezsin dinen uygun degil

1|0
    0|0
  • Eger sen de ordan sectigin kadin kadar kirliysen olabilir... Cunku temiz temizle daha az temiz daha az temiz olanla evlenir... Kendisi biliyor mu

0|1
    0|0
    • Ha ha peki dışardakiler çokmu temiz arkadan verenler soksa cekenler hı bunlar var ama onlar temiz genelevde çalısan kirli yok ya hadi be sende

• Onemli degil sen yine de iyi dusun eger sen bakir degilsen onceligin disardan bakire olmayan birini bulmaya calis. Bakirsen kendini harcama ask gelio gecicidir zaten dinen de bakir bakireyle bakire olmayan bakir olmayanla evlenmesi uygun gorulmustur ilerde sorun yasamamak kavgalar olmamasi icin

• Anladım çok haklısın tesk ederim cok iyi ve mantıklı bir düsenceye sahipsin sağl

Erkekler Ne Diyor 9

• doğrusunu yanlışını sorgulamak kimseye düşmez ama evlenirsen eğer geçmiş hayatını silmek için başka bir şehire falan taşşınmanız lazım

0|1
    0|0
  • dışarda ordakilerden beterleri var

0|1
    0|0
    • Aynen kardes bende o yüzden istiyorum onlar daha delikanlı kadınlardır düşüncesindeyim

• hayırlısı olsun, karakteri düzgünse ya da pişmansa vs evlenmeye uygunsa olabilir

• ahlaki görüşüne bağlı

0|1
    0|0
  • takil kafana gore ilerici boy.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu aşağıdaki kişilere sormanda fayda olacaktır.
    1) Nihat Hatipoğlu,
    2) Yaşar Nuri hoca,
    3) Zekeriya Bembeyaz,
    4) Haydar Dümen

0|0
    0|0
  • İnsanların günahlarını bilebilirsin ama tövbesini pişmanlığını bilemezsin. Allahım affettikten sonra bize laf düşmez

1|0
    0|0
  • Ne olduğunu açıkça bildiğin bir insanı seviyorsan evlen. Gizli kapaklı bu işi yapıp da bilmeden evlenmen çok daha kötü çünkü.

0|0
    0|0
  • ben evlendim mesela hiç de bir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • hayır doğru değil or*sp* dan karı olmaz şimdiye kadar 1000 tane adam al olmuş tur - memekete kadın mı kalmadı or*sp* dan yar olmaz

0|0
    0|0
    • zina yapan kadınla evlenilmez

Yükleniyor...