Magaza açmak istiyorum?

Moda tasarımı okumadım çizimimde iyi degil zaten öyle gösterişli kıyafetler satmak istemiyorum düz elbiseler satmak istiyorum. bunun içinde çizime gerek yok diye düşünüyorum ama nasıl açıcam nerden başlıcam falan diyede düşünüyorum açıkçası e ünide bu yolda bir bölüm okumak önemlimi? Dedigim gibi moda tasarımı okumadım tekrardan üniye giripte okumak istemem bu bölümü ama işletme bölümü falan belki okurum gerekliuse tabi? Yardım edermisiniz?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bana kalırsa hayallerin güzel. Ama madem bu sekilde bir hayalin var bir planında olsun. Ben senin yerinde olsam öncelikle bir terzi açarım. Mağaza düşünüyorsan dikimin iyi olması gerekiyor bence. Özel kıyafetler tasarlayıp orada satabilirsin böyle böyle adını duyurduktan sonra sağlam bir sermaye ile sağlam bur firma sahibi olabilirsin. Olmaz diye bir şey yok 😊

0|0
    0|0
    • Evetolabilir ama terzi egitimi almam lazım önce onuda yapabilecegimi düşünüyorum ama bu iller için çok mu fazla para gerekiyor hiç öyle birikimim yok ailemdende pek yardım isteyemem

• Azim, hırs, istek... bunlar olduktan sonra iyi niyetle inanarak dualar edersen o seni karşılıksız bırakmaz. Risk almayıda seviyorsan tadından yenmez. Ama garanti olmasını istiyorsan küçük atılımlara başlayacaksın işte.

• Evet dogru zaten şu an hiç. bir şey bilmiyorum ama kurslaragitmeyi düşünüyorum belkide sadece sosyal medya üzerinden satarım öyle öyle başlarım

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...