Sizce bana Nasıl bakarsınız?

Arkadaşlar benim annem türk babam kürt. Ancak kendimi bildim bileli annemin yanında yaşıyorum hiç Kürtçe konuşmadım onlarla aram olmadı. Kendimi Türk hissediyorum ve öyleyimdir. Ancak sırf baba tarafım böyle olduğu için erkek arkadaşım ayrıldı benden. Siz ne düşünürdünüz böyle bir durumda?

0|0
15|21

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi görüşüdür ayrılır bişey diyemeyiz.. bana saf Kürt olsa da farketmez

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadaşın ırkçı salağın teki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• "Ne mutlu Türküm diyene!" sözüyle kendini Türk hisseden herkes Türktür der Mustafa Kemal... Türkiye'de malesef hala kafatasçı zihniyetin savunucuları var. Sorsanız yaradılanı yaradandan ötürü severler ama.. Her neyse erkek arkadaşın ayrıldıysa da üzülme zaten öyle biriyle gitmezdi

1|0
    0|0
  • Sırf bu yüzden terk ettiyse sevinmelisin bence. Kızlara tavsiyem kitap okumayan türkü dinlemeyen şiir sevmeyen erkeklerden uzak durun.

1|0
    0|0
  • Sen Kürtlerden "onlar" diye bahsediyorsan sende erkek arkadaşın gibi ayrımcısın zaten. O yüzden onu yadırgamıycam, birbirinizi bulmuşsunuz.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşının salaklığı o. Sen Kürtlüğü de benimsemiş olabilirsin, terörü demiyorum, aynı toprakları paylaşan insanlarız. Dışlamak nefret daha çok ayrımı doğurur, cahiller farkında değil bunun.

0|0
    0|0
  • İnsan olmak önemli

0|0
    0|0
  • Yahudiler sonradan Yahudi olanları aralarına kabul etmezler. Sevgilin de bu kafayla düşünmüş. Şahsen bende aynısını yapardım

0|0
    0|0
  • "İnsan" gözüyle bakarım, başka bir yargım olmaz.

0|0
    0|0
  • Kürt tarafıyla ne kadar yakın olduğuna bakarım. Bide nasıl hissettiğine. Ama bende biraz kürtlere karşı faşistlik var terör olayları yüzünden.

0|0
    0|0
  • Senin o erkek arkadaşın önce aşık dininin dilinin ve ırkının olmadığını bilmeli ayrıca kimseyi ırkı ya da görünüşüne göre ayrılmamalı ben kürdüm ama türk arkadaşlarım var sevgilimde vardı sonucta

0|0
    0|0
  • Ayrılma sebebi sen değil ailenin farklı kültürlerden olması olabilir, çünkü bazen kültürler uymaz oda öyle düşünmüş olabilir

0|0
    0|0
  • msülüman evladı değilmisin sen nasıl baksın

0|0
    0|0
  • Ben önemsemem

0|0
    0|0
  • çok saçma. nedir yani. nasıl insan olduğuna bakmalı. nerden geldiğine değil.

0|0
    0|0
  • Arkadaşının avel olduğunu

0|0
    0|0
  • kardeşim sende suç yok bizim milletimiz gerikafalı

0|0
    0|0
    • Üzüldüm yinede bir insan böyle kırılmamalıydı

• olsun kardeşim belkıde böyle daha hayırlısıdır

• Mitokondriyal DNA maternaldir. Türksün güzel kız ocağa hoşgeldin.

0|0
    0|0
  • Önemli olan ne olduğun değil ne yaptıklarındır o yüzden kafana takma

0|0
    0|0
  • hiç üzülme bence.

0|0
    0|0
  • Turk kültürüyle yetişip, o kurtlerle de gorusmuyorsan ve kürte de benzemiyorsan sorun yok.

0|0
    0|0
  • Gerçekten seven bunu sıkıntı yapmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• kardeş ister türk ol ister kürt. önce insan ol. iyi ki ayrılmış senden. öyle bir insanla beraber olmaktansa yalnız başıma bir evde beşyüz milyon kediyle yaşar ölürüm daha iyi.

0|0
    0|0
  • Seni gerçekten sevseydi gitmezdi. Ayrıca bırak sevgiliyi, böyle insanlarla arkadaş bile olmaz. Hepimiz insanız biz, hiçkimse kendi ırkını seçmiyor. Bir insan bu kürt bu türk diye değerlendirilmez. Her birey ayrı ayrı değerlendirilmelidir, kişiliğine göre.

0|0
    0|0
  • Türk kürt diye ayırmak çok aptalca ya. Benim samimi arkadaşlarımdan biri kürt. Bu hiçbir şeyi değiştirmedi

0|0
    0|0
  • eğer erkek arkadaşım annem kürt diye benden ayrılacaksa
    defolup gitsin. Dönerse köpek gibi yalvarsa bile bakmam suratına.

0|0
    0|0
  • kendini türk hisseden herkes türktür ırkçılık kötüdür her kürt aynı değildir tıpkı her türkün aynı olmadığı gibi tepki yersiz bana göre

0|0
    0|0
  • saçmalığın daniskası derim o kadar. sende onun soy ağacını araştır bakayım hep ailesi türkmüymüş kökleri nereye dayanıyormuş hep düzgün olarak mı gitmişler. te allahım

0|0
    0|0
  • Benimde babam Arap annem Türk

0|0
    0|0
  • eğer senden bu yüzden ayrılan bir sevgilin olduysa zaten gerek yokmuş ona böyle saçmalayan insanlara gerekte yok sen türkiyede yaşıyorsun bu ülkeyede saygın varsa bitti gitti ne olursan ol işte

0|0
    0|0
  • İnsanları bu tip şeylere göre ayırmanın doğru olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Türk ve Kürt kardeştir. Ayırım yapılmaması lazım. Biz onları sevmezsek onlarda bizi sevmez.

0|0
    0|0
  • bişey düşünmem olabilir

0|0
    0|0
  • demek ki değer bilmemiş sevmemiş hadi ordan et be

0|0
    0|0
  • Onun fikri, ne desek boş ama benim için din, dil, ırk farketmez İNSAN olsun yeter.

0|0
    0|0
  • erkek arkadasn tam bir canım. iyiki ayrlmssnz o zamn bu seni cok zedelerdi şükret ırk ayrımı yapan bir gerizekalyla birlkte olmadğn icin ilerde daha sacma seyler yzndende ayrlablrdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...