Sinir oluyorum artık saygımdan susuyorum o da kalmayacak?

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Şimdi belki öyle deme öyle onlara bişey olursa çok üzülürsünüz falan hiç olmayanlar var diyeceksiniz ama emin olun ki benim ki o türden değil :) dedem ve babaannem babamı çok kullanıyor. bir halam var o ilgilenmiyor bile zaten şehir dışında arada bir gelir. dedem ameliyat oldu onda bile mırın kırın etti gelirken. zaten azıcık durdu gitti. ona kimse laf etmez. ama dedem ameliyat oldu ya babam sürekli oldu haklı da ona bişey demem zaten benimde babam ameliyat olsa bende varımı yoğumu bırakıp ilgilenirdim fakat burda o halam olacak insan sıfır rolde. adam eve saat 9da geliyor ve direkt uyuyor yüzünü bile göremiyoruz 1 aydır. babaannem elden ayaktan kesilmiş bir insan değil gününe gider şuna gider ama babam gidince her işi ona yaptırır süpürge takmaktı elektrikti. çok yaşlıda değiller bütün yük babamın üzerinde. sinir oluyorum ve aynı ortama girmemeye çlaışıyorum gi baba tarafı olmasada olur benim için ama anne tarafına canımı veririm. sadece anlatmak istedim. ( ayrıca cocukken kuzenim ve benim aramda çok ayrımcılık yaptılar.) herneyse bir araya geldiğimde hiç konuşmuyrum muhattap falan olmuyorum sizce tutumum nasıl olmalı

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Muhatap ol söyle salak misin baba sen de

0|0
    0|0
Yükleniyor...