Tacize uğradığımda "hayır yalan söylüyor ben suçsuzum"diyecekler diye hep sustum toplum iftira atıyorum sanar mı?

Başkalarını kandırmayı çok iyi bilenler var. Bende bu yüzden hep sustum iftira attığımı öne sürerse inanırlar bana bir tepki olur diye hep utandım sustum. Ama ben sustukça ardı arkası kesilmiyor. Allah rızası için bir kerecik ciddi olun. Soracak hiç kimsem yok diye burada soruyorum. Psikolojim çok bozuk.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yakından tanıdığım bir öğretmen öğrencisine tacizden suçlandı dava sürdü sürdü sonunda meslekten ihraç edildi asla yapmadığına eminim aynı kız daha önce aynı şeyi başka 2 öğrretmene daha yaptı hakimde sormamış hep senimi buluyorlar diye iftira atan kazandı. Sende gerçekten tacize uğramana rağmen iftira atıyorsun hükmü çıkabilir enteresan bir hukuk sistemimiz var alçak hakimlerle dolu mahkemeler ama yinede davanı aç polise git bişey yap susma

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayır ya saçmalama. direk bağır çağır imdat sapık var kurtarın beni bu ırz düşmanı diye çığır korkma. senin utanacağın hiç bir şey yok o utansın. yalanlamaya çalıştıkları vakit senin yüz ifanden anlarlar zaten durumu. yanında biber gazı , elektirik şok cihazını taşı olmadı küçük bir çakı.

0|0
    0|0
    • Ya bilmiyorum, bana iftira atıyor diyecek de herkes beni düzgün insanlara iftira atan pis biri sanacak gibi geliyor düşündükçe çıkmaza giriyorum

• Okulumu değiştirmem. Az kaldı dayanırım ben. Her şey güzel olacak ileride.

• Az kaldı diyerek her seye tahammul ederek daha cok kotu sonuclar dogurma da.

Erkekler Ne Diyor 7

• ben kızılayda bitane adamla kadının kavgasını gördüm, kadın bağırıyor sapıık diye adam ona bağrıyor 2 saattir kalçanı değdiriyosun lann bana diye :D kime inanacamızı şaşırdık seyrettik seyrettik ondan sonra adam haklı beyler deyip dağıldık :D

0|0
    0|0
  • niye sessiz kalıyorsun onu anlamadım. ortaya çıkıp sapık diye bağırmana gerek yok. rahatsız olduğunda beyfendi rahatsız oluyorum dersin zaten adam uzaklaşır. bir daha bir şey yaparsa zaten millette senin haklı olduğunu anlar. çünkü o saatten sonra çevredekiler dikkat etmeye başlar.

ama birden sapık diye bağırırsan görmeden kimse bir şey demez. hani çıkıp cüzdanım çalındı hırsız var dediğinde görmeden kimseyi suçlayamayacağın gibi.

0|0
    0|0
  • buyuk tuvalet yapinca az bok al sur pantolona sana birisi birdaha taciz ederse gel sik kafama :)

0|0
    0|0
  • aynen bende ondan sustum

0|0
    0|0
  • Kim taciz etti olayı anlatsan yardımcı olcazda

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne onu bunu düşünüyorsun?
    Çek bıçağı.

0|0
    0|0
  • Başkası mutlu olsun sen hayatından ol sakın oyle birsey yapma peki akraban mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...