Okulda okul töreninde yaşanmış komik bir anınız var mı :) ?

okulda okul töreninde yaşanmış komik bir anınız var mı :) ? okulda okul töreninde yaşanmış komik bir anınız var mı :) ? biraz gülelim :D :D okulda okul töreninde yaşanmış komik bir anınız var mı :) ? okulda okul töreninde yaşanmış komik bir anınız var mı :) ? okulda okul töreninde yaşanmış komik bir anınız var mı :) ? detay detayyy

Güncellemeler:
guncel

0|0
15|6

En İyi Erkek Görüşü

• ilk yardım dersi veriyorlardı bana da mikrofon verdiler yazılanları oku diye..
    bir bölümünde 'hastayı silkmeden taşıyın' yazıyordu..
    ben 3 defa yanlış okudum, her seferinde düzeltmek için :/
    =))

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seçim dönemiydi. Partilerin araclari geziyor iste muzikli falan.

Biz de cuma törenindeyiz. Herkes siraya dizildi. Tum okul sirada.

Akp aracı geçti ve ben din kültürü hocasına "hocam sizin parti geçiyor" diye bağırmıştım.

O da "babanın partisi geçiyor" diye terbiyesiz bir tepki vermişti.

Hemen yargılamayın din hocasi oldugu icin degil derslerde durup dururken "abdullah gül çok ahlakli, tayyibin de karizmasi yeter" diye bir beyanda bulunmustu durup dururken. Sen siyasetci propagandası yaparsan derslerde, ogrencinden o lafi duyunca terbiyesizlik yapamazsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Okul törenim yoktu

1|0
    0|0
  • Hayır yok

1|0
    0|0
  • pazartesi istiklal marşına gelmeyeni yok yazıyorlardı bende haftanın 7 günü 5-10 dk geç kalırdım okula o günde acele edip yetişmeye çalışmıştım yok yazılmamak için arka bahçesi vardı okulun orda toplanmışlar ben ön kapıda girdim arka kapıdan sıraya yetişirim diye bütün okulun önünden bizim sınıfın sırasına girerim dedim 10-11. sınıftım hemen önlerde tam giricem dedim birden istaklal marşı başladı bütün okulun önünde istiklal marşı okumuş oldum önümde suna hoca ile engin hocanın eşi bir yanda müdür yardımcısı onun yanında müdür bana bakıyordu çok güzel tecrübeydi o günden beri hiçbirşeyden utanamıyorum bütün hepsini o gün kaybettim :(

0|0
    0|0
  • Hayır yok

1|0
    0|0
  • yok..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Aynen boyum uzun oldugu ıcın en onde bayragı tasıyodum artık nasıl yukarı kaldırdıysam dala taktım ve farketmedım hocalar mıllet bagırıyo oralı bıle olmuyorum tum kasaba halkına rezıl olmustum

1|0
    0|0
  • hava yağmurlu diye sınıfta istiklal marsı okunacaktı. Ben başladılar sanıp yüksek sesle okumaya başladım. Uykum vardı gözlerim kapalı okuyordum. O kadar kendimden geçmişim ki bütün sınıf susmuş benim mars okuyuşumu dinliyormuş. Sonra herkes gülmüştü rezil olmuştum :D

2|0
    0|0
  • Takdir alamadim diye kendimi lavabo ya kilitlemistim mudur filan gelmişti cikarmaya calismislardi en sonunda fen hocasi yukardan hortumları su dönmüştü basimdan asabi ben de fare gibi cikmak zorunda kalmistim aah bayram hoca ah o 0.4 puanin sorumlusu hala sensin ne çektim be..

1|0
    0|0
  • Hoşlaştığım bir çocuk vardı gözleri mavi diye en yakın arkadaşımla ona hep mavi diye hitap ederdik neyse ben ona dalmışım bakmaya sonra herkes istiklal marşı okuncak diye önüne dönük ama kimse umrumda değil döndüm arkadaşıma bir vurdum ay şunun maviş gözlere bak dedim.. Bütün önümdeki sıra bana döndü sessizdi baya sonra çocukta bana baktı güldü oh şex

1|0
    0|0
  • Tam istiklal marsını okuyorduk ben hapşırmıştım. Buraya kadar her sey normal de. Sonra burnumdan iki kilo sümük fırlamıştı 🙈 ayy rezillik

2|0
    0|0
  • bir kere arkadaşlarla gülme krizine girmiştik törende sonra uzaklaştırma aldık 😂

1|0
    0|0
    • aynısı banada oluyor :D :D ben kendi kendime gülüyorum , arkadaşlarım felanda gülmüyor en kötü yanıda buydu. :D :D

• Ya ben kendimi tutmaya çalışıyorum ama zorla güldürüyolar resmen

• beni güldürmeseler bile başlıyorum kendi kendime gülmeye... müdür konuşurken bir gülme geliyor :D :D

• Komik değil ama, İstiklal Marşı'nda gülen çocuğu İstiklal Marşı sonunda kafasına okul çantamı geçirdim.

2|0
    0|0
  • 1 Nisan'da bizim sınıftan bir salak bayılma taklidi yapmıştı. Tabi sonra müdürden de dayak yedi o ayrı bir konu 😂

2|0
    0|0
  • İstiklal marşında bayrak güya yarıda bende yukarı kaldiricam. Meger bayrak zaten yukardaymis ben indiriyormusum farkinda değilim. Baktım gülenler var bende diyorum neye guluyorlar. :/

1|0
    0|0
  • Şiir okuyacaktım, okumadım, herkes bana bakıyordu..

1|0
    0|0
  • Okul torenimiz yoktu

1|0
    0|0
  • Durun gençler anlatayım istiklal marşı tam okunucak telefondan duman in köprüaltı şarkısı çalmaya başladı herkes nerden geliyor diye etrafa bakmaya başladılar bazıları kafalarını sallıyor nasıl kapattığımi bilmiyorum o zaman çok utanmistim

1|0
    0|0
  • İlkokulda İstiklal Marşı sırasında türkü söylediğim için dayak yemiştim.

2|0
    0|0
  • İstiklal marşını da kahkaha tutardı

1|0
    0|0
Yükleniyor...