Lütfen yardım !!! dayanamıyorum?

herkesin kendine göre büyük sorunları vardır.
Benim sorunum ailem resmen bana kendilerini nefret ettirmeye çalışıyorlar... bu sıkıntıya dayanamıyorum
şöyle diyim annem ispiyoncunun önde gidenidir dedikodulukta da mastır yapmıştır babam desen cimrinin önde gideni cebinde akrep yılan ne ararsan var ama sorsan parası olmaz biz hariç herkese para verir halamlara amcama dedeme babaneme... kardeşim desen bencilin tekidir sadece kendini düşünür ve en katlanamadığımda hepsi kendi kişisel menfaatlerini düşünür ki her zaman dışlanan ben olurum her zaman ezilen ben olurum
sürekli küçük çaplı sinir krizleri geçiriyorum bu yüzden beni hep maddi anlamda sıkıntı soktuklarını zannediyorlar daha bir sinireniyorum ve sürekli ağlıyorum hatta ciddi anlamda depresyon geçirdiğimi de hatırlıyorum... bu konuda sizin görüşleriniz neler?

Güncellemeler:
okuldan sonra geldiğim yer evim ve ailemle inatlaşmamaya çalıştıkça daha çok
yılışırlar ve bu onları itici gösterir yılışıklardan nefret ederim..
ayrıca daha derslerimi yeni düzene koymaya başlamıştım... bu gibi sorunlarım olunca ders çalışmam da zorlaşıyor..

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla ağlama panik atağa sürükletme kendini.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okulunu oku ve çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Ailenle sorununun ne olduğunu pek okuyamadım, ilgi çekmek istiyorsanız bu kadar depresif olmayın ve kısa yazmaya özen gösterin.
    Ama evden kaçmak her şeyin çözümü. Bir defa denemiştim, tabii yakalanmazsan.

0|0
    0|0
    • ilgi çekmek istesem çok daha farklı yollardan buna başvurabilirdim yinede yorum için teşekkürler

• çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...